Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica Duplex Multimode LC-ST LSOH OM3 15m, InLine IL88515O
  • Imagine Cablu fibra optica Duplex Multimode LC-ST LSOH OM3 15m, InLine IL88515O
  • 1/2

Cablu fibra optica Duplex Multimode LC-ST LSOH OM3 15m, InLine IL88515O

Cod produs: IL88515O
Duplex Fiber Optic Cable Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH diameter 3.0mm (x2) 2x LC plug to 2x ST plug Fiber Color: Turquoise
Producator: InLine
63.11 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 18.00).
Garantie: -
Stoc limitat
Informatii suplimentare

Specificatii tehnice Cablu fibra optica Duplex Multimode LC-ST LSOH OM3 15m, InLine IL88515O

  • Conectori:LC - ST
  • Lungime (m):15
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Culoare:Turcoaz
  • Cablu LSOH:Da
  • Cod bare (EAN):4043718248636

Descriere Cablu fibra optica Duplex Multimode LC-ST LSOH OM3 15m, InLine IL88515O

  • Duplex Fiber Optic Cable
  • Fiber: Multi Mode 50/125µm OM3, halogen-free LSZH
  • diameter 3.0mm (x2)
  • 2x LC plug to 2x ST plug
  • Fiber Color: Turquoise

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • DeepCool