Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559
  • Imagine Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559
  • 1/2

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Cod produs: 86559
Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau un convertor media. Specificatii • Conectori:  1 x LC Duplex >... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
63.50 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):2
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:1.8 mm
  • Culoare:Turcoaz
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 2m, Delock 86559

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau un convertor media.

Specificatii

• Conectori:
  1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex
• Cablu Multimode OM3
• Fibra: 50/125 µm
• Ferula ceramica, protectie anti-praf
• Insertion loss < 0,1 dB
• Diametru cablu: ca. 1,8 mm
• LS0H (fara halogen)
• Culoare: aqua
• Lungime cablu: aprox. 2 m

Cerinte de sistem
• Un port LC duplex disponibil

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic