Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 0.5m violet, Roline 21.15.8870
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 0.5m violet, Roline 21.15.8870
  • Imagine Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 0.5m violet, Roline 21.15.8870
  • 1/3

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 0.5m violet, Roline 21.15.8870

Cod produs: 21.15.8870-5
Securitate pentru viitor! Calitatea fibrelor si a conectorilor OM4 cu insertie foarte scazuta asigura o calitate excelenta la latimi de banda foarte mari. Acesta sustine aplicatii de 10 Gb / s... Citeste mai mult »»
Producator: Roline
44.20 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 5-14 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 0.5m violet, Roline 21.15.8870

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:0.5m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM4
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2,8 x 6 mm
  • Culoare:Mov
  • Cablu LSOH:Da
  • Modal Bandwidth:4700 MHz-km

Descriere Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss pentru Data Center 0.5m violet, Roline 21.15.8870

Securitate pentru viitor! 
Calitatea fibrelor si a conectorilor OM4 cu insertie foarte scazuta asigura o calitate excelenta la latimi de banda foarte mari. Acesta sustine aplicatii de 10 Gb / s Ethernet, Fibre Channel si OIF la 550 de metri, extinde beneficiile costului sistemului la spatele de constructie ultra-lungi. 
Cablul asamblat cu conectori "cu pierdere redusa" atinge valori foarte bune pentru pierderea si reflexia insertiei. 
In comparatie: 
- Atenuarea tipica a unui conector LC standard: 0,5 dB 
- Atenuarea tipica a unui conector LC cu pierderi reduse: 0,15 dB.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus