Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu slim Fibra optica LC- LC OM4 violet 10m, Roline 21.15.9265
  • Imagine
  • 1/2

Cablu slim Fibra optica LC- LC OM4 violet 10m, Roline 21.15.9265

 (Fii primul care scrie un review )
3 out of 5 based on 4 user ratings
Cod produs: 21.15.9265-5
Aceste cabluri de fibra optica extra subtiri de la Roline sunt solutia pentru situatiile in care exista problema cu spatiul. Conector LC cu sectiunea mica, cu un diametru de numai 1.2mm
Producator: Roline
82.50 Lei
Acest produs este indisponibil
Acest produs nu este momentan în stoc. Nu avem un termen de livrare precis.
Garantie: -
Stoc epuizat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu slim Fibra optica LC- LC OM4 violet 10m, Roline 21.15.9265

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:10m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM4
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:1.2 x 2.4 mm
  • Culoare:Mov
  • Cablu LSOH:Da
  • Modal Bandwidth:4700 MHz-km

Descriere Cablu slim Fibra optica LC- LC OM4 violet 10m, Roline 21.15.9265

Aceste cabluri de fibra optica extra subtiri de la Roline sunt solutia pentru situatiile in care exista problema cu spatiul.

Conector LC cu sectiunea mica, cu un diametru de numai 1.2mm

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • LogiLink
  • A4TECH
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Kingston
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus