Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Showroom-ul este deschis dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici Mulțumim pentru înțelegere! :)

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 2m Turcoaz, Value 21.99.8822
  • 1/1

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 2m Turcoaz, Value 21.99.8822

Cod produs: 21.99.8822-5
Fibrele OM3 avand conectori cu pierderi deosebit de mici asigura o calitate excelenta a transmisiei chiar si cu latimi de banda foarte mari. Pentru comparatie:- Atenuarea tipica a unui conector LC... Citeste mai mult »»
Producator: Value
32.70 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
În stoc magazin
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 2m Turcoaz, Value 21.99.8822

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):2
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2 x 4 mm
  • Culoare:Turcoaz
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 2m Turcoaz, Value 21.99.8822

Fibrele OM3 avand conectori cu pierderi deosebit de mici asigura o calitate excelenta a transmisiei chiar si cu latimi de banda foarte mari.

Pentru comparatie:
- Atenuarea tipica a unui conector LC standard: 0,5 dB
- Atenuarea tipica a unui conector LC cu pierderi reduse: 0,15 dB

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital