Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Showroom-ul este deschis dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9481
  • 1/1

Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9481

Cod produs: 21.15.9481-10
Cablu din fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH - LC protejata, de inalta calitate.Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2Materialul cablului: teaca fara halogeni si ignifuga, cu miez solidDiametrul cablului (diametrul exterior): 3,0 x 6,0 mm
Producator: Roline
53.40 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9481

  • Conectori:LSH - LC
  • Lungime (m):1
  • Tip cablu:Duplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OM2
  • Culoare:Mov
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica Jumper Duplex OS2 LSH - LC APC Polish, LSOH, Galben 1m, Roline 21.15.9481

Cablu din fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH - LC protejata, de inalta calitate.

Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Materialul cablului: teaca fara halogeni si ignifuga, cu miez solid
Diametrul cablului (diametrul exterior): 3,0 x 6,0 mm

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital