Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, S1805
  • 1/1

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, S1805

Cod produs: S1805-5
Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m
Producator: OEM
40.40 Lei
Acest produs este indisponibil
Acest produs nu este momentan în stoc. Nu avem un termen de livrare precis.
Garantie: -
Stoc epuizat
Informatii suplimentare

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, S1805

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):5
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Culoare:Verde
  • Cod bare (EAN):7611990134168

Descriere Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, S1805

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Duracell