Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, S1805
  • 1/1

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, S1805

Cod produs: S1805-5
Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m
Producator: OEM
25.30 Lei
Acest produs este indisponibil
Acest produs nu este momentan în stoc. Nu avem un termen de livrare precis.
Garantie: -
Stoc epuizat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, S1805

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):5
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Culoare:Verde

Descriere Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, S1805

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic