Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara
Miercuri, 30 Noiembrie - ÎNCHIS
Joi, 1 Decembrie - ÎNCHIS.

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 15m, Value 21.99.8706
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 15m, Value 21.99.8706-1
  • 1/2

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 15m, Value 21.99.8706

Cod produs: 21.99.8706-5
Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 15m, Value 21.99.8706
Producator: Value
63.70 Lei
Acest produs este indisponibil
Acest produs nu este momentan în stoc. Nu avem un termen de livrare precis.
Garantie: -
Stoc epuizat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 15m, Value 21.99.8706

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):15
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2,8 x 6 mm
  • Culoare:Verde

Descriere Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 15m, Value 21.99.8706

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 15m, Value 21.99.8706

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech