Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700
  • 1/1
-22%

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

 (Fii primul care scrie un review )
3 out of 5 based on 4 user ratings
Cod produs: 21.99.8700-10
Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700
Producator: Value
20.20 Lei
25.98 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117.
Garantie: -
În stoc magazin

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:0.5m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2,8 x 6 mm
  • Culoare:Verde

Descriere Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • TP-Link
  • ATEN
  • A-Data
  • A4TECH
  • DeepCool
  • LogiLink
  • Logitech
  • Genius
  • Kingston
  • Western Digital
  • Mustek
  • Digitus
  • Energenie