Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Sâmbătă (01.06) - ÎNCHIS!  Mulțumim pentru înțelegere,

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700-1
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700
  • 1/3

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

Cod produs: 21.99.8700-10
Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700
Producator: Value
20.40 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom.
Garantie: -
În stoc magazin
Informatii suplimentare

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):0.5
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2,8 x 6 mm
  • Culoare:Verde
  • Cod bare (EAN):7611990196487

Descriere Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8700

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Bachmann