Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara
Miercuri, 30 Noiembrie - ÎNCHIS
Joi, 1 Decembrie - ÎNCHIS.

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562
  • 1/1

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Cod produs: 86562
Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau un convertor media. Specificatii • Conectori:  1 x LC Duplex >... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
124.80 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):10
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:1.8 mm
  • Culoare:Turcoaz
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 10m, Delock 86562

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi folosit pentru conectarea diferitelor dispozitive de retea, de exemplu un switch sau un convertor media.

Specificatii

• Conectori:
  1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex
• Cablu Multimode OM3
• Fibra: 50/125 µm
• Ferula ceramica, protectie anti-praf
• Insertion loss < 0,1 dB
• Diametru cablu: ca. 1,8 mm
• LS0H (fara halogen)
• Culoare: aqua
• Lungime cablu: aprox. 10 m

Cerinte de sistem
• Un port LC duplex disponibil

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech