Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Marți (30 Noiembrie) și Miercuri (1 Decembrie) - Liber! Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701-1
  • 1/2

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701

Cod produs: 21.99.8701-10
Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701
Producator: Value
19.19 Lei
Include timbrul verde
Produsul urmeaza sa soseasca in stoc in aproximativ 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
În curând
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):1
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2,8 x 6 mm
  • Culoare:Verde

Descriere Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701

Cablu fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, Value 21.99.8701

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic