Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC- LC Multimode OM4 5m, Delock 84643
  • 1/1

Cablu fibra optica LC- LC Multimode OM4 5m, Delock 84643

Cod produs: 84643
Cablu fibra optica LC- LC Multimode OM4 5m
Producator: Delock
71.90 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 5-14 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC- LC Multimode OM4 5m, Delock 84643

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:5m
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM4
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica LC- LC Multimode OM4 5m, Delock 84643

Cablu fibra optica LC- LC Multimode OM4 5m

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingmax
  • Energenie
  • Western Digital
  • Digitus