Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871
  • Imagine Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871
  • 1/2

Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Cod produs: 84871
Acest cablu MPO-SC de la Delock are un conector MPO / UPC mama pe o parte si un conector de 12 x SC / UPC tata Simplex pe cealalta parte. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
333.70 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

  • Conectori:MPO - SC
  • Lungime (m):2
  • Tip cablu:Simplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica MPO la 12 x SC Simplex Single-mode 2m, Delock 84871

Acest cablu MPO-SC de la Delock are un conector MPO / UPC mama pe o parte si un conector de 12 x SC / UPC tata Simplex pe cealalta parte. Acest lucru permite transmiterea semnalului de fibra optica catre diferite dispozitive de retea, cum ar fi comutatoarele.

Specificatii

• Conectori:
  1 x MPO mama>  12 x SC Simplex tata
• Cablu Single mode
• Fibre: 9/125 µm
• Pierderi de insertie <0,7 dB (MPO), <0,2 dB (SC)
• Pierderi de retur> 50 dB (MPO) ,> 55 dB (SC)
• Diametrul cablului: aprox. 3 mm
• LSZH (fara halogeni)
• Culoare: albastru / verde
• Lungime incl. conectori: cca. 2 m

Continutul pachetului
• Cablu din fibra optica 

 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech