Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Programul de lucru pentru perioada următoare îl regăsiți pe pagina de contact!

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 3m, Roline 21.15.9513
  • 1/1

Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 3m, Roline 21.15.9513

Cod produs: 21.15.9513-10
Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de inalta protectie APC pe una dintre fete si conector LC UPC de cealalta parte.Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2Materialul... Citeste mai mult »»
Producator: Roline
43.30 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 3m, Roline 21.15.9513

  • Conectori:LSH - LC
  • Lungime:3m
  • Tip cablu:Duplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OS2
  • Numar cabluri:2
  • Culoare:Galben
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica duplex LSH APC - LC UPC, LSOH, Galben 3m, Roline 21.15.9513

Cablu de fibra optica de inalta calitate, cu o conexiune LSH de inalta protectie APC pe una dintre fete si conector LC UPC de cealalta parte.
Cablu duplex cu fibra tip 9 / 125μm OS2
Materialul cablului: teaca fara halogeni si ignifuga, galben, miez solid cu relief de aramid
Conector LC: conector cu capacitate ridicata de incarcare mecanica, blocare prin impingere cu blocare anti-rotatie
Conectori LSH: conectori de precizie cu pierderi reduse
Conectorul LSH are un obturator cu arc, care il protejeaza complet de praf si zgarieturi
LSH APC polish (8 °) / LC UPC polish
IL <0,25dB, RL> 25dB
IL (tipic) <0,12dB
Diametrul cablului (diametrul exterior): 3,0 x 6,0 mm

Vezi fisa tehnica aici.



Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus