Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 3m, Roline 21.15.8783
  • 1/1

Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 3m, Roline 21.15.8783

Cod produs: 21.15.8783-5
Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 3m
Producator: Roline
31.50 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 5-14 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234.
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 3m, Roline 21.15.8783

  • Conectori:LC-LC
  • Lungime:3m
  • Tip cablu:Duplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OS2
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 3m, Roline 21.15.8783

Cablu Jumper Fibra optica LC-LC duplex OS2 3m

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingston
  • Kingmax
  • Energenie
  • Western Digital
  • Digitus