Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 5m, Delock 85691
  • Imagine Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 5m, Delock 85691
  • Imagine Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 5m, Delock 85691
  • 1/3

Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 5m, Delock 85691

Cod produs: 85691
• Conectori:  1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex• Cablu Multimode OM5• Fibra: 50/125 µm• Ferula ceramica din zirconiu, cu capac de protectie• Conector Uniboot• Diametru cablu: ca. 3 mm• Insertion loss <... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
136.40 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 5m, Delock 85691

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):5
  • Tip cablu:Multi-mode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM5
  • Diametru cablu extern:3 mm
  • Culoare:Verde
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica LC la LC Multi-mode OM5 Uniboot 5m, Delock 85691

• Conectori:
  1 x LC Duplex > 1 x LC Duplex
• Cablu Multimode OM5
• Fibra: 50/125 µm
• Ferula ceramica din zirconiu, cu capac de protectie
• Conector Uniboot
• Diametru cablu: ca. 3 mm
• Insertion loss < 0,5 dB
• LS0H (fara halogen)
• Culoare: verde lime
• Lungime cablu: aprox. 5m

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic