Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Single-mode Albastru, Delock 85991
  • Imagine Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Single-mode M-M Albastru, Delock 85991
  • Imagine Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Single-mode M-M Albastru, Delock 85991
  • 1/3

Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Single-mode Albastru, Delock 85991

Cod produs: 85991
Cu aceasta cupla SC Duplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei.  Protectie impotriva prafului datorita capaculuiCupla este echipata cu un capac... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
30.50 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Single-mode Albastru, Delock 85991

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Multi mode
  • Tip port:SC
  • Material:Plastic

Descriere Set 4 buc cupla fibra optica SC Duplex la SC Duplex Single-mode Albastru, Delock 85991

Cu aceasta cupla SC Duplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. 

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a-l pastra curat.

Specificatii
• Conectori:
  1 x mama SC Duplex > 1 x mama SC Duplex

• Pentru fibra multi-mode
• Manson din ceramica
• Cu capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2,4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 30.7 mm
• Decupaj panou (LxI): aprox. 26.6 x 9.5 mm
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: albastru
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 34.7 x 25.6 x 9.3 mm

Pachetul contine:
• 4 x cuple SC Duplex

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Navilock
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • VELCRO