Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Serviciul de procesare a plaților online LibraPay va fi indisponibil duminică (24 ianuarie 2021), între orele 00:00 – 12:00 ca urmare a unor lucrări de mentenanță planificate!

Accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul SFP WDM Bi-Directional 1000Base-BX, TP-Link TL-SM321B
  • 1/1

Modul SFP WDM Bi-Directional 1000Base-BX, TP-Link TL-SM321B

Cod produs: TL-SM321B
TP-LINK TL-SM321B respecta cel mai nou standard 1000Base-BX, transmisie prin intermediul unui singur fir de fibra, cu o lungime de unda diferita pentru fiecare directie. Puteti extinde lungimea... Citeste mai mult »»
Producator: TP-Link
60.50 Lei
Acest produs este indisponibil
Acest produs nu este momentan în stoc. Nu avem un termen de livrare precis.
Garantie: 60 de luni
Stoc epuizat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Modul SFP WDM Bi-Directional 1000Base-BX, TP-Link TL-SM321B

  • Tip accesoriu:Modul
  • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Lungime de undă:TX: 1310nm / RX: 1550nm
  • Alimentare:3.3V
  • Cablu:Fibră single-mode
  • Lungime max. cablu:10km
  • Tip fibră:Single-mode 9/125 um
  • Rată transfer:1.25Gbps
  • Tip port:LC

Descriere Modul SFP WDM Bi-Directional 1000Base-BX, TP-Link TL-SM321B

TP-LINK TL-SM321B respecta cel mai nou standard 1000Base-BX, transmisie prin intermediul unui singur fir de fibra, cu o lungime de unda diferita pentru fiecare directie. Puteti extinde lungimea retelei pana la 10km impreuna cu routerele, switch-urile si media convertoarele TP-LINK pentru a oferi viteze ridicate si stabilitate.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital