Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Set 2 buc cupla fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode OM4 Violet, Delock 86537
  • Imagine Set 2 buc cupla fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode M-M Violet, Delock 86537
  • Imagine Set 2 buc cupla fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode M-M Violet, Delock 86537
  • 1/3

Set 2 buc cupla fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode OM4 Violet, Delock 86537

Cod produs: 86537
Cu aceasta cupla LC Duplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei.  Protectie impotriva prafului datorita capaculuiCupla este echipata cu un capac... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
30.50 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
În stoc magazin
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Set 2 buc cupla fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode OM4 Violet, Delock 86537

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Multi Mode OM4
  • Tip port:LC
  • Material:Plastic

Descriere Set 2 buc cupla fibra optica LC Duplex la LC Duplex Multi-mode OM4 Violet, Delock 86537

Cu aceasta cupla LC Duplex de la Delock, conectorii din fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ei. 

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a-l pastra curat.

Specificatii
• Conectori:
  1 x mama LC Duplex > 1 x mama LC Duplex

• Pentru fibra multi-mode OM4
• Manson din ceramica
• Cu capac de protectie impotriva prafului
• Montare prin suport metalic sau suruburi
• 2 gauri de montare
• Diametrul orificiului de montare: 2,4 mm
• Distanta orificiu surub: cca 18 mm
• Decupaj panou (LxI): aprox. 13,4 x 9,5 mm
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: violet
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 27,4 x 12,7 x 9,3 mm

Pachetul contine:
• 2 x cuple LC Duplex

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • TP-Link
  • ATEN
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital