Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Modul SFP+ LC Transceiver 10GBase-SR, TP-LINK TL-SM5110-SR
  • Imagine Modul SFP+ LC Transceiver 10GBase-SR, TP-LINK TL-SM5110-SR
  • Imagine Modul SFP+ LC Transceiver 10GBase-SR, TP-LINK TL-SM5110-SR
  • 1/3

Modul SFP+ LC Transceiver 10GBase-SR, TP-LINK TL-SM5110-SR

Cod produs: TL-SM5110-SR
Transceiver SFP+ LC multimode Conectare la cald cu flexibilitate maximă Suportă monitorizare digitală de diagnosticare (DDM) Compatibil cu contractul multi-sursă conectabil în formă mică... Citeste mai mult »»
Producator: TP-Link
124.50 Lei
Include timbrul verde
Produsul este disponibil in depozit (mai mult de 3 bucati), NU in showroom. Poate fi livrat sau ridicat din showroom in maxim 1-2 zile lucratoare.
Garantie: 24 de luni
Stoc depozit
Informatii suplimentare

Specificatii tehnice Modul SFP+ LC Transceiver 10GBase-SR, TP-LINK TL-SM5110-SR

  • Tip accesoriu:Modul
  • Standarde şi protocoale:IEEE 802.3ae, TCP/IP, SFF-8472
  • Lungime max. cablu:300 m (OM3)
  • Tip fibră:Multi mode
  • Rată transfer:10Gbps
  • Tip port:LC
  • Cod bare (EAN):6935364006297

Descriere Modul SFP+ LC Transceiver 10GBase-SR, TP-LINK TL-SM5110-SR

  • Transceiver SFP+ LC multimode
  • Conectare la cald cu flexibilitate maximă
  • Suportă monitorizare digitală de diagnosticare (DDM)
  • Compatibil cu contractul multi-sursă conectabil în formă mică 10G (SFP+ MSA)
  • Compatibil cu switch-uri cu porturi 10G SFP+, cum ar fi JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP și multe altele.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Duracell