Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Sâmbătă (01.06) - ÎNCHIS!  Mulțumim pentru înțelegere,

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660-1
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660-2
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660-3
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660-4
  • 1/5

Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660

Cod produs: 21.99.0660-50
Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660 - pentru instalarea sau extinderea fibrei optice
Producator: Value
6.79 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 18.00).
Garantie: -
Stoc limitat
Informatii suplimentare

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip port:LC
  • Material:Bronz fosforos
  • Cod bare (EAN):7611990127610

Descriere Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660

Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660

- pentru instalarea sau extinderea fibrei optice

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Bachmann