Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Showroom-ul este deschis dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660-1
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660-2
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660-3
  • Imagine Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660-4
  • 1/5

Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660

Cod produs: 21.99.0660-50
Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660 - pentru instalarea sau extinderea fibrei optice
Producator: Value
9.70 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
Stoc limitat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip port:LC
  • Material:Bronz fosforos

Descriere Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660

Adaptor fibra optica LC-LC OM3 cvadruplu, Value 21.99.0660

- pentru instalarea sau extinderea fibrei optice

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital