  • Imagine Incarcator priza 1 x USB type C PD QC + 1 x USB-A 33W, InLine IL31508C
  • 1/3
Incarcator priza 1 x USB type C PD QC + 1 x USB-A 33W, InLine IL31508C
Cod produs: IL31508C
Producator: InLine
94.69 Lei
Include timbrul verde
Garantie: 24 de luni
La comandă
Informatii suplimentare
Caracteristici generale Incarcator priza 1 x USB type C PD QC + 1 x USB-A 33W, InLine IL31508C
  • Tip dispozitiv:Incarcator priza
  • Tensiune iesire (V):5, 9, 12, 15, 20
  • Tip porturi incarcator:USB-A + USB-C
  • Nr. prize USB:2
  • Capacitate maxima (W):33
  • Alte detalii:Quick Charge 3.0
  • Culoare:Negru
  • Cod bare (EAN):4043718306015
Descriere Incarcator priza 1 x USB type C PD QC + 1 x USB-A 33W, InLine IL31508C
Iesire de pana la 33 W, puteti incarca orice telefoane mobile, tablete si alte dispozitive USB.
Smart Chip: controleaza supratemperatura, supracurent, protectie la suprasarcina si scurtcircuit.
  • Intrare: AC 100-240V 50/60Hz 0.8A
  • Iesire USB-C PD: 5 V / 3 A sau 9 V / 3 A sau 12 V / 2,5 A sau 15 V / 2 A sau 20 V / 1,5 A, Iesire PPS: 3,3-11 V 3 A (max. 33 W)
  • Compatibil USB PD 3.0
  • Iesire USB-A: 3,6-6,5 V / 3 A sau 6,5-9 V / 2 A sau 9-12 V / 1,5 A (max. 18 W)
  • Compatibil USB Quick Charge 3.0
  • Iesire USB-C+USB-A (utilizare in acelasi timp): 5V / 3A, max. 15W partajat
  • Putere totala: 33 W (max.)