Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Lindy

Extender Displayport 4K@60Hz prin Fibra optica 1200m, Lindy L38417

Extender Displayport 4K@60Hz prin Fibra optica 1200m, Lindy L38417

 (0 pareri)
    • Distanta maxima (m):1200
    • Cablu folosit:Duplex LC (50/125µm)
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60Hz
    • Material carcasa:Metal
La comandă
7393.70 LEI
Matrix Switch 4x4 HDMI with Video Wall Scaling, Lindy L38131

Matrix Switch 4x4 HDMI with Video Wall Scaling, Lindy L38131

 (0 pareri)
    • Interfata:HDMI
    • Porturi intrare:4 x HDMI-A mama
    • Porturi iesire:4 x HDMI-A mama
    • Rezolutie maxima:1920 x 1080 @ 60 Hz
La comandă
7136.30 LEI
Switch Pro 4K HDMI/Displayport/VGA la HDMI, Lindy L38281

Switch Pro 4K HDMI/Displayport/VGA la HDMI, Lindy L38281

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Distanta maxima (m):70
    • Alimentare suplimentara:Priza
La comandă
4853.20 LEI
Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 200m, Lindy L46986

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 200m, Lindy L46986

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):200
    • Sectiune cablu:50/125µm
    • Sectiune:OM3
La comandă
4798.40 LEI
Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 150m, Lindy L46985

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 150m, Lindy L46985

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):150
    • Sectiune cablu:50/125µm
    • Sectiune:OM3
La comandă
4027.00 LEI
Switch audio/video 8 porturi HDMI/VGA/Component/Composite, Lindy L38273
Livrare gratuita

Switch audio/video 8 porturi HDMI/VGA/Component/Composite, Lindy L38273

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Numar porturi:8
    • Alimentare suplimentara:Priza
    • Dimensiuni:432 x 183 x 47mm
La comandă
2972.10 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 100m, Lindy L38486

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 100m, Lindy L38486

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
2905.30 LEI
Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179

Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179

 (0 pareri)
    • Distanta maxima (m):300
    • Cablu folosit:Duplex LC (50/125µm)
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60Hz
    • Tip extender:HDMI
La comandă
2895.00 LEI
Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 100m, Lindy L46984

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 100m, Lindy L46984

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):100
    • Sectiune cablu:50/125µm
    • Sectiune:OM3
La comandă
2820.40 LEI
Extender 4K HDMI & USB Over IP - Receiver, Lindy L38267

Extender 4K HDMI & USB Over IP - Receiver, Lindy L38267

 (0 pareri)
    • Distanta maxima (m):100
    • Rezolutie video:3840x2160 @ 60Hz
    • Material carcasa:Metal
    • Tip extender:HDMI
La comandă
2615.80 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 70m, Lindy L38485

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 70m, Lindy L38485

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
2440.40 LEI
Extender USB 2.0 200m prin fibra optica LC, Lindy L42702

Extender USB 2.0 200m prin fibra optica LC, Lindy L42702

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB A mama
    • Lungime (m):200
La comandă
2420.60 LEI
Matrix Switch Pro 4 X 4 HDMI 4K v2.0, Lindy L38247

Matrix Switch Pro 4 X 4 HDMI 4K v2.0, Lindy L38247

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI
    • Numar porturi:4 x 4
    • Rezolutie de pana la:4096 x 2160 @ 60 Hz
    • Carcasa:Metalica
La comandă
2313.71 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 50m, Lindy L38484

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 50m, Lindy L38484

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
2130.50 LEI
Extender USB 3.0 prin Fibra Optica 350m, Lindy L42708

Extender USB 3.0 prin Fibra Optica 350m, Lindy L42708

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB-A mama
    • Conector 2:micro USB B mama
    • Lungime (m):350
La comandă
2081.70 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 40m, Lindy L38483

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 40m, Lindy L38483

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1975.50 LEI
Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 50m, Lindy L38494

Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 50m, Lindy L38494

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1962.30 LEI
Extender HDMI 4K@60Hz pana la 300m prin Fibra Optica, Lindy L38170

Extender HDMI 4K@60Hz pana la 300m prin Fibra Optica, Lindy L38170

 (0 pareri)
    • Distanta maxima (m):300
    • Cablu folosit:Duplex LC (50/125µm)
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60Hz
    • Material carcasa:Metal
Stoc epuizat
1953.40 LEI
Cablu prelungitor USB 3.0 T-M Hybrid Fibra Optica 50m, Lindy L42701

Cablu prelungitor USB 3.0 T-M Hybrid Fibra Optica 50m, Lindy L42701

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB-A tata
    • Conector 2:USB A mama
    • Lungime (m):50
La comandă
1919.30 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 30m, Lindy L38482

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 30m, Lindy L38482

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1820.70 LEI
Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 40m, Lindy L38493

Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 40m, Lindy L38493

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1766.10 LEI
Switch KVM 4 porturi DisplayPort 1.2, USB 2.0 & Audio, Lindy L39305

Switch KVM 4 porturi DisplayPort 1.2, USB 2.0 & Audio, Lindy L39305

 (0 pareri)
    • Numar porturi:4
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Carcasa:Metalica
    • Alimentare:1 x DC jack mama
La comandă
1708.10 LEI
Cablu prelungitor USB 3.0 prin fibra optica T-M 30m, Lindy L42683

Cablu prelungitor USB 3.0 prin fibra optica T-M 30m, Lindy L42683

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB A mama
    • Lungime (m):30
La comandă
1696.80 LEI
Priza montare birou Multiport (conferinta), Lindy L38269

Priza montare birou Multiport (conferinta), Lindy L38269

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Numar porturi:3
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Suporta:HDCP 2.2
La comandă
1694.70 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Kingston
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech