Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Lindy

Extender Displayport 4K@60Hz prin Fibra optica 1200m, Lindy L38417

Extender Displayport 4K@60Hz prin Fibra optica 1200m, Lindy L38417

 (0 pareri)
    • Distanta maxima (m):1200
    • Cablu folosit:Duplex LC (50/125µm)
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60Hz
    • Material carcasa:Metal
La comandă
8161.00 LEI
Flexible Video Wall Scaler, Lindy L38161

Flexible Video Wall Scaler, Lindy L38161

 (0 pareri)
    • Interfata:Multiporturi - HDMI
    • Porturi intrare:1 x HDMI-A (mama), 1 x Displayport...
    • Porturi iesire:4 x HDMI-A (mama) + 1 x HDMI-A...
    • Rezolutie maxima:1920 x 1080 @ 60 Hz
La comandă
8097.50 LEI
Matrix Switch 4x4 HDMI with Video Wall Scaling, Lindy L38131

Matrix Switch 4x4 HDMI with Video Wall Scaling, Lindy L38131

 (0 pareri)
    • Interfata:HDMI
    • Porturi intrare:4 x HDMI-A mama
    • Porturi iesire:4 x HDMI-A mama
    • Rezolutie maxima:1920 x 1080 @ 60 Hz
La comandă
6727.30 LEI
Switch Pro 4K HDMI/Displayport/VGA la HDMI, Lindy L38281

Switch Pro 4K HDMI/Displayport/VGA la HDMI, Lindy L38281

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Distanta maxima (m):70
    • Alimentare suplimentara:Priza
La comandă
4575.00 LEI
Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 200m, Lindy L46986

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 200m, Lindy L46986

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):200
    • Sectiune cablu:50/125µm
    • Sectiune:OM3
La comandă
4445.20 LEI
Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 150m, Lindy L46985

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 150m, Lindy L46985

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):150
    • Sectiune cablu:50/125µm
    • Sectiune:OM3
La comandă
3579.10 LEI
Switch audio/video 8 porturi HDMI/VGA/Component/Composite, Lindy L38273
Livrare gratuita

Switch audio/video 8 porturi HDMI/VGA/Component/Composite, Lindy L38273

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Numar porturi:8
    • Alimentare suplimentara:Priza
    • Dimensiuni:432 x 183 x 47mm
La comandă
2801.80 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 100m, Lindy L38486

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 100m, Lindy L38486

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
2738.80 LEI
Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179

Extender HDMI prin fibra optica 4K@60Hz 300m, Lindy L38179

 (0 pareri)
    • Distanta maxima (m):300
    • Cablu folosit:Duplex LC (50/125µm)
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60Hz
    • Tip extender:HDMI
La comandă
2729.10 LEI
Switch HDMI / DisplayPort / VGA + audio la HDMI 4K@60Hz cu kit Table Grommet, Lindy L38282

Switch HDMI / DisplayPort / VGA + audio la HDMI 4K@60Hz cu kit Table Grommet, Lindy L38282

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Suporta 3D:Da
    • Carcasa:Metalica
La comandă
2712.90 LEI
Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 100m, Lindy L46984

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 100m, Lindy L46984

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):100
    • Sectiune cablu:50/125µm
    • Sectiune:OM3
La comandă
2658.70 LEI
Extender USB 2.0 200m prin fibra optica LC, Lindy L42702

Extender USB 2.0 200m prin fibra optica LC, Lindy L42702

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB A mama
    • Lungime (m):200
La comandă
2359.60 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 70m, Lindy L38485

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 70m, Lindy L38485

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
2300.50 LEI
Matrix Switch Pro 4 X 4 HDMI 4K v2.0, Lindy L38247

Matrix Switch Pro 4 X 4 HDMI 4K v2.0, Lindy L38247

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI
    • Numar porturi:4 x 4
    • Rezolutie de pana la:4096 x 2160 @ 60 Hz
    • Carcasa:Metalica
La comandă
2181.00 LEI
Extender 4K HDMI & USB Over IP - Receiver, Lindy L38267

Extender 4K HDMI & USB Over IP - Receiver, Lindy L38267

 (0 pareri)
    • Distanta maxima (m):100
    • Rezolutie video:3840x2160 @ 60Hz
    • Material carcasa:Metal
    • Tip extender:HDMI
La comandă
2134.30 LEI
Cablu Hibrid Displayport v1.2 4K Fibra optica T-T 100m Negru, Lindy L38467

Cablu Hibrid Displayport v1.2 4K Fibra optica T-T 100m Negru, Lindy L38467

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
2044.30 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 50m, Lindy L38484

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 50m, Lindy L38484

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
2008.40 LEI
Extender USB 3.0 prin Fibra Optica 350m, Lindy L42708

Extender USB 3.0 prin Fibra Optica 350m, Lindy L42708

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB A mama
    • Conector 2:micro USB B mama
    • Lungime (m):350
La comandă
1962.30 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 40m, Lindy L38483

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 40m, Lindy L38483

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1862.30 LEI
Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 50m, Lindy L38494

Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 50m, Lindy L38494

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1849.90 LEI
Extender HDMI 4K@60Hz pana la 300m prin Fibra Optica, Lindy L38170

Extender HDMI 4K@60Hz pana la 300m prin Fibra Optica, Lindy L38170

 (0 pareri)
    • Distanta maxima (m):300
    • Cablu folosit:Duplex LC (50/125µm)
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60Hz
    • Material carcasa:Metal
Stoc limitat
1841.39 LEI
Cablu prelungitor USB 3.0 T-M Hybrid Fibra Optica 50m, Lindy L42701

Cablu prelungitor USB 3.0 T-M Hybrid Fibra Optica 50m, Lindy L42701

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB tip A tata
    • Conector 2:USB A mama
    • Lungime (m):50
La comandă
1809.30 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 30m, Lindy L38482

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 30m, Lindy L38482

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1716.30 LEI
Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 40m, Lindy L38493

Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 40m, Lindy L38493

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1664.80 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic