Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Lindy

Cablu USB 4 Gen3x2 Type C la type C Anthra Line T-T 0.8m, Lindy L36947

Cablu USB 4 Gen3x2 Type C la type C Anthra Line T-T 0.8m, Lindy L36947

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 4 Gen 3x2
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):0.8
Stoc limitat
162.80 LEI
Docking station USB type C la HDMI 4K30Hz/1 x USB-A + PD 100W, Lindy L43340

Docking station USB type C la HDMI 4K30Hz/1 x USB-A + PD 100W, Lindy L43340

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A
    • Conectori USB:1 x USB-A
    • Rezolutie de pana la:3840 x 2160 @ 30 Hz
Stoc limitat
158.00 LEI
Cablu USB 2.0 Type C la USB-B Anthra Line 0.5m, Lindy L36940

Cablu USB 2.0 Type C la USB-B Anthra Line 0.5m, Lindy L36940

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip B tata
    • Lungime (m):0.5
Stoc limitat
32.30 LEI
Cablu USB 2.0 Type C la USB-B Anthra Line 1m, Lindy L36941

Cablu USB 2.0 Type C la USB-B Anthra Line 1m, Lindy L36941

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip B tata
    • Lungime (m):1
În curând
34.30 LEI
Cablu USB 2.0 Type C la USB-B Anthra Line 2m, Lindy L36942

Cablu USB 2.0 Type C la USB-B Anthra Line 2m, Lindy L36942

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip B tata
    • Lungime (m):2
În curând
39.40 LEI
Cablu USB 2.0 Type C la USB-B Anthra Line 3m, Lindy L36943

Cablu USB 2.0 Type C la USB-B Anthra Line 3m, Lindy L36943

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip B tata
    • Lungime (m):3
În curând
35.90 LEI
Cablu USB 2.0 Type C la micro USB-B Anthra Line 3m, Lindy L36893

Cablu USB 2.0 Type C la micro USB-B Anthra Line 3m, Lindy L36893

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:micro USB B tata
    • Lungime (m):3
Stoc limitat
35.90 LEI
HUB USB 3.2 Gen2 type C la 2 x USB-A + 2 x USB type C 100W(20V/5A), Lindy L43334

HUB USB 3.2 Gen2 type C la 2 x USB-A + 2 x USB type C 100W(20V/5A), Lindy L43334

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1)
    • Numar porturi USB:4
    • Dimensiuni:110,5 x 34,7 x 12,1 mm
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
250.80 LEI
Cablu HDMI la Displayport 4K60Hz cu alimentare USB T-T 2m, Lindy L41499

Cablu HDMI la Displayport 4K60Hz cu alimentare USB T-T 2m, Lindy L41499

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - Displayport
    • Conector 1:HDMI tip A tata
    • Conector 2:Displayport 20 pini tata
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
221.30 LEI
Cablu de retea RJ45 Cat.6A U/FTP Flat 0.3m Negru, Lindy L47480

Cablu de retea RJ45 Cat.6A U/FTP Flat 0.3m Negru, Lindy L47480

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):0.3
    • Culoare:Negru
În curând
16.20 LEI
Cablu de retea RJ45 Cat.6 U/FTP Flat 0.3m Alb, Lindy L47560

Cablu de retea RJ45 Cat.6 U/FTP Flat 0.3m Alb, Lindy L47560

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:FTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):0.3
    • Culoare:Alb
Stoc epuizat
15.60 LEI
Adaptor USB type C la Displayport 8K60Hz/4K120Hz T-M, Lindy L43337

Adaptor USB type C la Displayport 8K60Hz/4K120Hz T-M, Lindy L43337

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> DisplayPort
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:Displayport 20 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
115.20 LEI
HUB USB 3.0 cu 4 porturi, Lindy L43324

HUB USB 3.0 cu 4 porturi, Lindy L43324

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Numar porturi USB:4
    • Lungime cablu:30 cm
    • Dimensiuni:103x26x18mm
Stoc epuizat
85.30 LEI
Cablu activ USB 3.1 Gen2 8K60Hz/4K120Hz 60W T-T 3m Negru, Lindy L43348

Cablu activ USB 3.1 Gen2 8K60Hz/4K120Hz 60W T-T 3m Negru, Lindy L43348

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 2
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):3
Stoc limitat
355.80 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 10m, Lindy L46344

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 10m, Lindy L46344

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):10
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
114.10 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 15m, Lindy L46345

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 15m, Lindy L46345

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):15
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
145.70 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 20m, Lindy L46346

Cablu fibra optica LC-LC OM4 Duplex Multimode 20m, Lindy L46346

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):20
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
185.70 LEI
Suport masa pentru 3 monitoare 17"-28" max. 7kg, Lindy L40961

Suport masa pentru 3 monitoare 17"-28" max. 7kg, Lindy L40961

 (0 pareri)
    • Utilizare:Plasma/LCD
    • Montare:Masa
    • Material:Otel
    • Greutate suportata (kg):7
Stoc limitat
317.10 LEI
Cablu HDMI activ 4K60Hz 7.5m Negru, Lindy L41016

Cablu HDMI activ 4K60Hz 7.5m Negru, Lindy L41016

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):7.5
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
306.10 LEI
Cablu Mini Displayport la Displayport CROMO T-T v1.2 0.5m, Lindy L36310

Cablu Mini Displayport la Displayport CROMO T-T v1.2 0.5m, Lindy L36310

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Antracit
Stoc limitat
91.70 LEI
Cablu Mini Displayport CROMO v1.2 4K@60Hz T-T 0.5m, Lindy L36305

Cablu Mini Displayport CROMO v1.2 4K@60Hz T-T 0.5m, Lindy L36305

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Antracit
Stoc limitat
87.00 LEI
Cablu activ DisplayPort la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 0.5m, Lindy L40924

Cablu activ DisplayPort la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 0.5m, Lindy L40924

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
122.00 LEI
Cablu activ DisplayPort la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 1m, Lindy L40925

Cablu activ DisplayPort la HDMI 4K@60Hz cu HDR T-T 1m, Lindy L40925

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
125.40 LEI
Cablu Displayport Slim 8K60Hz/4K144Hz T-T 0.5m, Lindy L36460

Cablu Displayport Slim 8K60Hz/4K144Hz T-T 0.5m, Lindy L36460

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
70.10 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech