Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Luni, 21 Iunie - ÎNCHIS. Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Lindy

Adaptor USB type C la VGA T-M Aluminiu, Lindy L43295
Nou

Adaptor USB type C la VGA T-M Aluminiu, Lindy L43295

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C - VGA
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
    • Chipset:AG9300
La comandă
94.40 LEI
Extender USB 2.0 prin cablu RJ45 LAN 50m, Lindy L42680
Nou

Extender USB 2.0 prin cablu RJ45 LAN 50m, Lindy L42680

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:1 x USB-A mama - RJ45 mama
    • Conector 2:1 x USB-B mama - RJ45 mama
    • Lungime (m):50
La comandă
421.61 LEI
Cablu activ de date si incarcare USB 3.2 Gen 2 type C T-T 5m, Lindy L43308

Cablu activ de date si incarcare USB 3.2 Gen 2 type C T-T 5m, Lindy L43308

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB type C
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Culoare:Negru
În curând
379.40 LEI
Adaptor USB type C la 2 x Displayport MST, Lindy L43232

Adaptor USB type C la 2 x Displayport MST, Lindy L43232

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> DisplayPort
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:2 x DisplayPort mama
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
359.80 LEI
Switch KVM 4 porturi DisplayPort 1.2, USB 2.0 & Audio, Lindy L39305

Switch KVM 4 porturi DisplayPort 1.2, USB 2.0 & Audio, Lindy L39305

 (0 pareri)
    • Numar porturi:4
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Carcasa:Metalica
    • Alimentare:1 x DC jack mama
La comandă
1533.51 LEI
Switch KVM 2 porturi DisplayPort 1.2, USB 2.0 & Audio, Lindy L39304

Switch KVM 2 porturi DisplayPort 1.2, USB 2.0 & Audio, Lindy L39304

 (0 pareri)
    • Numar porturi:2
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Carcasa:Metalica
    • Alimentare:1 x DC jack mama
La comandă
958.10 LEI
Switch KVM 2 porturi HDMI 4K60Hz, USB Type C, USB 2.0 & Audio, Lindy L42347

Switch KVM 2 porturi HDMI 4K60Hz, USB Type C, USB 2.0 & Audio, Lindy L42347

 (0 pareri)
    • Numar porturi:2
    • Tastatura/Mouse:USB
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Tip:Desktop KVM Switches
La comandă
605.90 LEI
Cablu micro USB-B 3.0 la USB-A 1m CROMO Line, Lindy L36657

Cablu micro USB-B 3.0 la USB-A 1m CROMO Line, Lindy L36657

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:micro USB B tata
    • Lungime (m):1
În curând
57.70 LEI
Cablu de retea RJ45 Cat.6 S/FTP 2m Negru, Lindy L47779

Cablu de retea RJ45 Cat.6 S/FTP 2m Negru, Lindy L47779

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
22.71 LEI
Video matrix HDMI 4K60Hz 2 x 2, Lindy L38302

Video matrix HDMI 4K60Hz 2 x 2, Lindy L38302

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI
    • Numar porturi:2 x 2
    • Rezolutie de pana la:4096 x 2160 @ 60 Hz
    • Carcasa:Metalica
Stoc limitat
365.50 LEI
Convertor Composite RCA/ S-Video la HDMI, Lindy L38394

Convertor Composite RCA/ S-Video la HDMI, Lindy L38394

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:RCA - HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:SVIDEO mama + 3 x RCA (...
    • Conector 2:HDMI mama
În curând
211.40 LEI
Adaptor USB 3.2 Gen 2x2 Type C T-M, Lindy L41893

Adaptor USB 3.2 Gen 2x2 Type C T-M, Lindy L41893

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB tip C
    • Standard USB:USB 3.2 Gen 2x2
    • Conector 1:USb tip C mama
    • Conector 2:USB tip C tata
În curând
29.80 LEI
Adaptor USB 3.2 Gen 2x2 Type C unghi 90 grade T-M, Lindy L41894

Adaptor USB 3.2 Gen 2x2 Type C unghi 90 grade T-M, Lindy L41894

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB tip C
    • Standard USB:USB 3.2 Gen 2x2
    • Adaptor in unghi:Da
    • Conector 1:USb tip C mama
În stoc magazin
29.80 LEI
Cablu activ USB 3.0 tip A la tip B T-T 10m, Lindy L43227

Cablu activ USB 3.0 tip A la tip B T-T 10m, Lindy L43227

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB tip B tata
    • Lungime (m):10
În stoc magazin
255.10 LEI
Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 1m, Lindy L37601

Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 1m, Lindy L37601

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):1
    • Rata transfer de date:de pana la 48 Gbps
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
175.30 LEI
Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 2m, Lindy L37602

Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 2m, Lindy L37602

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):2
    • Rata transfer de date:de pana la 48 Gbps
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
207.10 LEI
Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 3m, Lindy L37603

Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 3m, Lindy L37603

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):3
    • Rata transfer de date:de pana la 48 Gbps
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
230.40 LEI
Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 5m, Lindy L37604

Cablu Ultra High Speed HDMI 10K@120Hz Gold Line T-T 5m, Lindy L37604

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):5
    • Rata transfer de date:de pana la 48 Gbps
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
334.79 LEI
Multiplicator audio 3 porturi TosLink (Optical) Digital, Lindy L70480

Multiplicator audio 3 porturi TosLink (Optical) Digital, Lindy L70480

 (0 pareri)
    • Tip Dispozitiv:Multiplicator/Splitter audio digital
    • Numar de porturi:3
    • Alimentare suplimentara:Da
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
110.10 LEI
Cititor de carduri USB 3.0, Lindy L43150

Cititor de carduri USB 3.0, Lindy L43150

 (0 pareri)
    • Tip:Extern
    • Interfata:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Suporta:CF UDMA si SDXC
    • Conector :1 x USB-A mama - slot CF/TF/xD/MS/SD
Stoc limitat
100.90 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 10m, Lindy L46374

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 10m, Lindy L46374

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):10
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
77.40 LEI
Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 20m, Lindy L46316

Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 20m, Lindy L46316

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):20
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
298.30 LEI
Multiplicator HDMI 8 porturi 4K@60Hz HDR, Lindy L38237

Multiplicator HDMI 8 porturi 4K@60Hz HDR, Lindy L38237

 (0 pareri)
    • Device:Multiplicator/Splitter
    • Numar porturi:8
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Alimentare suplimentara:Priza
Stoc limitat
599.90 LEI
Incarcator priza cu 3 x USB-A + 1 x USB type C cu PD 72W, Lindy L73329
-11%

Incarcator priza cu 3 x USB-A + 1 x USB type C cu PD 72W, Lindy L73329

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Incarcator priza
    • Nr. prize USB:4
    • Capacitate maxima (W):72
    • Dimensiuni:72x91x27.5mm
Stoc limitat
196.60 LEI 175.00 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • Navilock
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • VELCRO