  • Imagine Suport TV 32" - 70" cu montare tavan, Gembird CM-70ST-01
  • 1/8
Suport TV 32" - 70" cu montare tavan, Gembird CM-70ST-01
Cod produs: CM-70ST-01
Suport de tavan pentru televizor cu miscare completaSuporta majoritatea televizoarelor LCD de 32” - 70”.Compatibil VESA, max. 400 mm x 400 mmPermite o rotire de pana la 60 de grade si o inclinare de... Citeste mai mult »»
Producator: Gembird
180.70 Lei
Include timbrul verde
Garantie: -
Stoc limitat
Informatii suplimentare
Caracteristici generale Suport TV 32" - 70" cu montare tavan, Gembird CM-70ST-01
  • Utilizare:TV / monitor
  • Montare:Tavan
  • Pentru:1 monitor/proiector etc.
  • Greutate maxima/brat (kg):50
  • Culoare:Negru
  • Diagonala monitor:32" - 70"
  • Cod bare (EAN):8716309128087
Descriere Suport TV 32" - 70" cu montare tavan, Gembird CM-70ST-01
Suport de tavan pentru televizor cu miscare completa
Suporta majoritatea televizoarelor LCD de 32” - 70”.
Compatibil VESA, max. 400 mm x 400 mm
Permite o rotire de pana la 60 de grade si o inclinare de 30 de grade
Distanta de la tavan: 698 - 1568 mm
Suporta televizoare de pana la 50 kg
Include toate materialele de instalare necesare
Specificatii
Material: otel, plastic
Finisarea suprafetei: acoperire cu pulbere
Culoarea neagra
Se potriveste cu dimensiunea ecranului: 32" - 70"
Suport VESA: 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400 mm
Capacitate de greutate: 50 kg
Profil: 698 ~ 1568 mm
Interval de înclinare: +5 ° ~ -25 °
Interval de rotire: +30 ° ~ -30 °
Instalare: montat pe tavan
Managementul cablurilor: Da
Greutate neta: 5,27 kg
Dimensiuni: 1783 x 450 x 180 mm