Imagine Suport TV 32" - 70" cu montare tavan, Gembird CM-70ST-01
Suport TV 32" - 70" cu montare tavan, Gembird CM-70ST-01
  (Fii primul care scrie un review)
Suport de tavan pentru televizor cu miscare completaSuporta majoritatea televizoarelor LCD de 32” - 70”.Compatibil VESA, max. 400 mm x 400 mmPermite o rotire de pana la 60 de grade si o inclinare de 30 de gradeDistanta de la tavan: 698 - 1...