Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max. 2 persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Value

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 10m Violet, Value 21.99.8835

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 10m Violet, Value 21.99.8835

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):10
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc epuizat
56.80 LEI
Cablu HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 5m Negru LSOH, Value 11.99.5735

Cablu HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 5m Negru LSOH, Value 11.99.5735

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):5
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
La comandă
56.91 LEI
Convertor USB 3.1-C la SATA III pentru HDD/SSD 2.5", Value 12.99.1051

Convertor USB 3.1-C la SATA III pentru HDD/SSD 2.5", Value 12.99.1051

 (1 pareri)
    • Grupa:USB - SATA/eSATA/IDE
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:SATA 22pini mama
    • Rata transfer date pana la:5 Gb/s
În stoc magazin
57.10 LEI
Cablu DisplayPort v1.2 Ultra HD 4K T-T ecranat 10m Negru, Value 11.99.5609

Cablu DisplayPort v1.2 Ultra HD 4K T-T ecranat 10m Negru, Value 11.99.5609

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
57.60 LEI
Cablu SVGA 14 pini ecranat T-T 10m, Value 11.99.5257

Cablu SVGA 14 pini ecranat T-T 10m, Value 11.99.5257

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:VGA tata - VGA tata
    • Conector 1:VGA 14 pini tata
    • Conector 2:VGA 14 pini tata
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
57.60 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 2m, Value 21.99.8792

Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 2m, Value 21.99.8792

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
57.60 LEI
Adaptor USB tip C la HDMI T-M 10cm Alb, Value 12.99.3210

Adaptor USB tip C la HDMI T-M 10cm Alb, Value 12.99.3210

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB-C 3.1 tata
    • Conector 2:HDMI mama
În stoc magazin
57.80 LEI
Cablu de date + alimentare pentru IPhone Lightning 6/5/5C/5S 1m, Value 11.99.8321

Cablu de date + alimentare pentru IPhone Lightning 6/5/5C/5S 1m, Value 11.99.8321

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:8 pini Lightning tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):1
În stoc magazin
58.10 LEI
Cablu DisplayPort 4K LSOH T-T 7.5m Negru, Value 11.99.5765

Cablu DisplayPort 4K LSOH T-T 7.5m Negru, Value 11.99.5765

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
58.10 LEI
Cablu Mini Displayport la VGA 1080p T-T 5m Negru, Value 11.99.5809

Cablu Mini Displayport la VGA 1080p T-T 5m Negru, Value 11.99.5809

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - VGA
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:VGA tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
58.70 LEI
Adaptor USB 3.1 tip C la Mini Displayport T-M Alb, Value 12.99.3225

Adaptor USB 3.1 tip C la Mini Displayport T-M Alb, Value 12.99.3225

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> Mini Displayport
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:mini Displayport 20 pini mama
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
58.80 LEI
Cablu USB tip C la Displayport v1.2 4K T-T 2m Negru, Value 11.99.5846

Cablu USB tip C la Displayport v1.2 4K T-T 2m Negru, Value 11.99.5846

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB - Displayport
    • Conector 1:USB type C tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În curând
59.60 LEI
Prelungitor 6 prize 6m cu switch ON/OFF Alb, Value 19.99.1086

Prelungitor 6 prize 6m cu switch ON/OFF Alb, Value 19.99.1086

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Prelungitoare
    • Nr prize Schuko:6
    • Lungime cablu (m):6
    • Altele:250V
În stoc magazin
59.70 LEI
Cablu de date si alimentare pentru IPhone Lightning 6/5/5C/5S MFI 1.8 m, Value 11.99.8322

Cablu de date si alimentare pentru IPhone Lightning 6/5/5C/5S MFI 1.8 m, Value 11.99.8322

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:8 pini Lightning tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):1.8
Stoc limitat
59.90 LEI
Multiplicator DVI 4 porturi, Value 14.99.3503

Multiplicator DVI 4 porturi, Value 14.99.3503

 (0 pareri)
    • Numar porturi:4
    • Rezolutie maxima:1920 x 1080
    • Cascadabil:Da
    • Alimentare suplimentara:DC 5V, 2A
La comandă
59.90 LEI
Cablu activ USB-C 2.0 la USB-A T-M 10m Negru, Value 12.99.1112

Cablu activ USB-C 2.0 la USB-A T-M 10m Negru, Value 12.99.1112

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB A mama
    • Lungime (m):10
În stoc magazin
60.20 LEI
Suport mobil pentru PC, Value 17.99.1500

Suport mobil pentru PC, Value 17.99.1500

 (3 pareri)
    • Utilizare:PC
    • Montare:Podea
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
61.70 LEI
Cutie pentru organizarea cablurilor alba 407 x 157 x 133.5 mm, Value 19.99.3237

Cutie pentru organizarea cablurilor alba 407 x 157 x 133.5 mm, Value 19.99.3237

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Cutie pentru organizare
În curând
62.20 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 3m, Value 21.99.8793

Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 3m, Value 21.99.8793

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):3
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc epuizat
62.90 LEI
Adaptor USB-C la RJ45 Gigabit, Value 12.99.1115

Adaptor USB-C la RJ45 Gigabit, Value 12.99.1115

 (0 pareri)
    • Standard:Fast Ethernet Half / Full-Duplex
    • Interfata:USB 3.2 Gen1 - C
    • Porturi:1 x 10/100/1000Mbps
    • Tip conexiune:Pe cablu ( Wired )
Stoc epuizat
63.70 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 15m Turcoaz, Value 21.99.8826

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 15m Turcoaz, Value 21.99.8826

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):15
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
64.30 LEI
Adaptor USB-C la DisplayPort v1.2 T-M Negru, Value 12.99.3220

Adaptor USB-C la DisplayPort v1.2 T-M Negru, Value 12.99.3220

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> DisplayPort
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:Displayport mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
64.50 LEI
Hub USB 2.0 4 porturi cu alimentare, Value 14.99.5016

Hub USB 2.0 4 porturi cu alimentare, Value 14.99.5016

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Numar porturi USB:4
    • Alimentare suplimentara:Da
    • Lungime cablu:0.2m
La comandă
64.70 LEI
Adaptor USB 3.1 tip C la VGA T-M, Value 12.99.3200

Adaptor USB 3.1 tip C la VGA T-M, Value 12.99.3200

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C - VGA
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
    • Tip produs:Adaptor
În stoc magazin
66.00 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Logitech
  • Navilock
  • Arctic