Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Value

Adaptor Displayport la HDMI T-M 4K v1.2, Value 12.99.3144

Adaptor Displayport la HDMI T-M 4K v1.2, Value 12.99.3144

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:HDMI 19 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
65.10 LEI
Adaptor mini Displayport la HDMI T-M 4K v1.2, Value 12.99.3142

Adaptor mini Displayport la HDMI T-M 4K v1.2, Value 12.99.3142

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - HDMI
    • Conector 1:mini Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:HDMI 19 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
65.10 LEI
Adaptor Mini Displayport la VGA T-M, Value 12.99.3125

Adaptor Mini Displayport la VGA T-M, Value 12.99.3125

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - VGA
    • Conector 1:mini Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
65.10 LEI
Adaptor Displayport la VGA T-M, Value 12.99.3135

Adaptor Displayport la VGA T-M, Value 12.99.3135

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - VGA
    • Conector 1:Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
65.10 LEI
Incarcator wireless Qi Fast Charger 10W, Value 19.99.1011

Incarcator wireless Qi Fast Charger 10W, Value 19.99.1011

 (1 pareri)
    • Tip dispozitiv:Incarcator wireless
    • Capacitate maxima (W):10
    • Culoare:Negru
    • Tip produs:Incarcator wireless
Stoc limitat
65.40 LEI
Adaptor micro HDMI la VGA T-M cu audio 0.15m Negru, Value 12.99.3118

Adaptor micro HDMI la VGA T-M cu audio 0.15m Negru, Value 12.99.3118

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - VGA
    • Standard HDMI:Tip D (micro HDMI)
    • Conector 1:micro-D HDMI tata
    • Conector 2:VGA mama
În stoc magazin
65.50 LEI
Suport LCD / TV montare perete 23 '' - 55 " 6 pivoti, Negru, Value 17.99.1157

Suport LCD / TV montare perete 23 '' - 55 " 6 pivoti, Negru, Value 17.99.1157

 (0 pareri)
    • Utilizare:Plasma/LCD
    • Montare:Perete
    • Greutate suportata (kg):30
    • Culoare:Negru
În curând
65.80 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM4 duplex multimode 15m, Value 21.99.8756

Cablu fibra optica LC-LC OM4 duplex multimode 15m, Value 21.99.8756

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):15
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
66.00 LEI
Cablu activ USB-C 2.0 la USB-A T-M 15m Negru, Value 12.99.1113

Cablu activ USB-C 2.0 la USB-A T-M 15m Negru, Value 12.99.1113

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB A mama
    • Lungime (m):15
În stoc magazin
66.10 LEI
Adaptor USB-C la Mini Displayport 1.2 T-M Negru, Value 12.99.3226

Adaptor USB-C la Mini Displayport 1.2 T-M Negru, Value 12.99.3226

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> Mini Displayport
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:mini Displayport 20 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
66.20 LEI
Prelungitor 3 prize 10m cu switch On/OFF Alb, Value 19.99.1079

Prelungitor 3 prize 10m cu switch On/OFF Alb, Value 19.99.1079

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Prelungitoare
    • Protectie:Da
    • Nr prize Schuko:3
    • Lungime cablu (m):10
În stoc magazin
66.50 LEI
Set mini surubelnite 12 piese, Value 19.06.2032

Set mini surubelnite 12 piese, Value 19.06.2032

 (0 pareri)
    • Instrumente:Surubelnite
    • Capete Philips:3x: PH00, PH0, PH1
    • Capete Torx:6x: T5, T6, T7, T8, T9, T10
    • Capete slotted:3x: 1.5mm, 2mm, 2.5mm
Stoc limitat
67.00 LEI
Cablu DisplayPort 4K LSOH T-T 10m Negru, Value 11.99.5766

Cablu DisplayPort 4K LSOH T-T 10m Negru, Value 11.99.5766

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
67.20 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 5m, Value 21.99.8794

Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 5m, Value 21.99.8794

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):5
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
67.79 LEI
Set 100 buc bride 4.8mm x 440mm, Value 19.08.3274

Set 100 buc bride 4.8mm x 440mm, Value 19.08.3274

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Bride / soricei / fasete
    • Culoare:Transparent
    • Latime:4.8mm
    • Lungime bride/cureluse (cm):44
Stoc limitat
67.79 LEI
Cleste Sertizare/dezizolare/taiere RJ45/14/12/11, Value 25.99.8790

Cleste Sertizare/dezizolare/taiere RJ45/14/12/11, Value 25.99.8790

 (1 pareri)
    • Instrumente:Cleste
    • Pentru conectori:RJ11, RJ12, RJ14, RJ45
    • Tip cleste:Sertizat, dezizolat, taiat
În curând
68.20 LEI
Adaptor USB 3.1 tip C la VGA cu audio T-M, Value 12.99.3203

Adaptor USB 3.1 tip C la VGA cu audio T-M, Value 12.99.3203

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB - VGA
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
În curând
68.70 LEI
Adaptor Mini Displayport la HDMI 4K, DVI, VGA Activ T-M Alb, Value 12.99.3155

Adaptor Mini Displayport la HDMI 4K, DVI, VGA Activ T-M Alb, Value 12.99.3155

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Multiport
    • Conector 1:mini Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:1 x HDMI-A, 1 x DVI-D, 1 x VGA
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
69.70 LEI
Cablu HDMI Ultra HD 4K T-T 10m Negru, Value 11.99.5696

Cablu HDMI Ultra HD 4K T-T 10m Negru, Value 11.99.5696

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):10
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Audio si Video
În curând
69.81 LEI
Repeater HDMI 4K@60Hz, Value 14.99.3459

Repeater HDMI 4K@60Hz, Value 14.99.3459

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI mama
    • Conector 2:HDMI mama
Stoc limitat
70.90 LEI
Adaptor HDMI la VGA T-M 15cm, Value 12.99.3114

Adaptor HDMI la VGA T-M 15cm, Value 12.99.3114

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - VGA
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI tata
    • Conector 2:VGA mama
În stoc magazin
71.80 LEI
Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 15m Violet, Value 21.99.8836

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 15m Violet, Value 21.99.8836

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):15
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
71.80 LEI
Cablu HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 7.5m Negru LSOH, Value 11.99.5736

Cablu HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 7.5m Negru LSOH, Value 11.99.5736

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):7.5
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
La comandă
72.20 LEI
Prelungitor 6 prize 10m cu switch ON/OFF Alb, Value 19.99.1087

Prelungitor 6 prize 10m cu switch ON/OFF Alb, Value 19.99.1087

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Prelungitoare
    • Nr prize Schuko:6
    • Lungime cablu (m):10
    • Altele:250V
În curând
72.30 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Navilock
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • VELCRO