Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici.  Mulțumim pentru înțelegere! :)

Categorii

Value

Cablu Displayport la HDMI UHD 4K T-T 2m Negru, Value 11.99.5786

Cablu Displayport la HDMI UHD 4K T-T 2m Negru, Value 11.99.5786

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
77.90 LEI
Adaptor Mini DisplayPort la DVI/DP/HDMI T-M, Value 12.99.3150

Adaptor Mini DisplayPort la DVI/DP/HDMI T-M, Value 12.99.3150

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - HDMI
    • Conector 1:mini Displayport 20pini tata
    • Conector 2:Displayport / HDMI / DVI 24+1 Dual...
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
77.90 LEI
Adaptor USB-C la HDMI 4K T-M, Value 12.99.3211

Adaptor USB-C la HDMI 4K T-M, Value 12.99.3211

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:HDMI mama
În stoc magazin
78.30 LEI
Adaptor USB 3.0 la Gigabit, Value 12.99.1105

Adaptor USB 3.0 la Gigabit, Value 12.99.1105

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Standard:IEEE 802.3, 802.3u, and 802.3ab,...
    • Interfata:USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0)
    • Sistem de Operare: Windows XP/Vista/7/8 and MAC OS x10.6
În stoc magazin
78.40 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 20m Turcoaz, Value 21.99.8827

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 20m Turcoaz, Value 21.99.8827

 (0 pareri)
    • Conectori:LC-LC
    • Lungime (m):20
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
79.40 LEI
Adaptor VGA la HDMI cu audio + alimentare, Value 12.99.3117

Adaptor VGA la HDMI cu audio + alimentare, Value 12.99.3117

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:VGA - HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:VGA tata
    • Conector 2:HDMI mama + jack stereo 3.5mm tata
Stoc epuizat
82.00 LEI
Suport pentru IPad/Ebook/Tablet, montare perete, Value 17.99.1150

Suport pentru IPad/Ebook/Tablet, montare perete, Value 17.99.1150

 (0 pareri)
    • Material:Aluminiu/otel/plastic
    • Culoare:Negru
    • Unghi ajustabil:36°~ 180°
    • Tip accesoriu:Suport smartphone/tableta
Stoc epuizat
82.60 LEI
Cablu USB tip C la HDMI 4K T-T 1m Negru, Value 11.99.5840

Cablu USB tip C la HDMI 4K T-T 1m Negru, Value 11.99.5840

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> HDMI
    • Lungime (m):1
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Audio si Video
Stoc epuizat
82.90 LEI
Tester retea Multinetwork + POE, Value 13.99.3003

Tester retea Multinetwork + POE, Value 13.99.3003

 (1 pareri)
    • Instrumente:Tester
    • Tip tester:Retea
În stoc magazin
83.10 LEI
Cablu HDMI Ultra HD 4K T-T 10m Negru, Value 11.99.5696

Cablu HDMI Ultra HD 4K T-T 10m Negru, Value 11.99.5696

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):10
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Audio si Video
În curând
83.70 LEI
Cablu Displayport la HDMI UHD 4K T-T 3m Negru, Value 11.99.5787

Cablu Displayport la HDMI UHD 4K T-T 3m Negru, Value 11.99.5787

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
84.39 LEI
Rack extern USB-C 3.1 pentru HDD SATA 2.5", Value 16.99.4213

Rack extern USB-C 3.1 pentru HDD SATA 2.5", Value 16.99.4213

 (0 pareri)
    • Format:2.5"
    • Conector extern:1 x USB-C 3.2 Gen 2 mama
    • Conector intern:SATA 22 pini (date + alimentare)
    • Interfata PC:USB 3.2 Gen 2 - A
Stoc limitat
84.89 LEI
Hub USB 3.1 tip C la 3 x USB-A + slot SD/Micro SD, Value 15.99.6252

Hub USB 3.1 tip C la 3 x USB-A + slot SD/Micro SD, Value 15.99.6252

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0)
    • Numar porturi USB:3
    • Conectori:1 x USB-C tata; 3 x USB-A mama; 1 x...
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
85.10 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM4 duplex multimode 20m, Value 21.99.8757

Cablu fibra optica LC-LC OM4 duplex multimode 20m, Value 21.99.8757

 (0 pareri)
    • Conectori:LC-LC
    • Lungime (m):20
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
86.30 LEI
Cleste sertizare Universal RJ45, RJ11, RJ12, 19.06.1021

Cleste sertizare Universal RJ45, RJ11, RJ12, 19.06.1021

 (0 pareri)
    • Instrumente:Cleste
    • Pentru conectori:RJ45, RJ12, RJ11
    • Tip cleste:Sertizare
La comandă
87.00 LEI
Cablu USB tip C la HDMI 4K T-T 2m Negru, Value 11.99.5841

Cablu USB tip C la HDMI 4K T-T 2m Negru, Value 11.99.5841

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C -> HDMI
    • Lungime (m):2
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Audio si Video
Stoc epuizat
87.10 LEI
Trusa retelistica 4 piese, 19.06.2034

Trusa retelistica 4 piese, 19.06.2034

 (1 pareri)
    • Instrumente:Truse
    • Pentru conectori:RJ45, RJ12, RJ11
    • Utilizare trusa:Retelistica
    • Verifica:open circuit, short circuit, reverse...
În curând
87.20 LEI
Cablu HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 10m Negru LSOH, Value 11.99.5740

Cablu HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 10m Negru LSOH, Value 11.99.5740

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):10
    • Rata transfer de date:max. 10,2 GBit/s
    • Ecranat:Da
La comandă
87.30 LEI
Cupla Fibra optica MPO - MPO M-M, Value 21.99.1106

Cupla Fibra optica MPO - MPO M-M, Value 21.99.1106

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip port:MPO
La comandă
87.41 LEI
Suport perete LCD/TV negru 5 pivoti, Value 17.99.1143

Suport perete LCD/TV negru 5 pivoti, Value 17.99.1143

 (0 pareri)
    • Utilizare:Plasma/LCD
    • Montare:Perete
    • Greutate suportata:25 kg
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
87.80 LEI
Placa PCI Express la 1 x USB 3.1 tip C, Value 15.99.2119

Placa PCI Express la 1 x USB 3.1 tip C, Value 15.99.2119

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB 3.1
    • Conector extern:1 x USB 3.1 tip C
    • Rata transfer de date:de pana la 10 Gb/s
    • Suporta:5V3A USB power, placi de baza PCIe...
Stoc limitat
88.50 LEI
Suport perete pentru monitor 3 pivoti/2 joints gri, Value 17.99.1125

Suport perete pentru monitor 3 pivoti/2 joints gri, Value 17.99.1125

 (0 pareri)
    • Utilizare:Plasma/LCD
    • Montare:Perete
    • Greutate suportata:8 kg
    • Culoare:gri
La comandă
88.70 LEI
Cablu Mini Displayport la HDMI UHD 4K T-T 1m negru, Value 11.99.5795

Cablu Mini Displayport la HDMI UHD 4K T-T 1m negru, Value 11.99.5795

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - HDMI
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
90.00 LEI
Cablu prelungitor activ USB 2.0 12m T-M, Value 12.99.1110

Cablu prelungitor activ USB 2.0 12m T-M, Value 12.99.1110

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB A mama
    • Lungime (m):12
În stoc magazin
90.20 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • LogiLink
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital