Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Value

Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 5m, Value 21.99.8794

Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 5m, Value 21.99.8794

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):5
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
67.79 LEI
Set 100 buc bride 4.8mm x 440mm, Value 19.08.3274

Set 100 buc bride 4.8mm x 440mm, Value 19.08.3274

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Bride / soricei / fasete
    • Culoare:Transparent
    • Latime:4.8mm
    • Lungime bride/cureluse (cm):44
Stoc limitat
67.79 LEI
Cleste Sertizare/dezizolare/taiere RJ45/14/12/11, Value 25.99.8790

Cleste Sertizare/dezizolare/taiere RJ45/14/12/11, Value 25.99.8790

 (1 pareri)
    • Instrumente:Cleste
    • Pentru conectori:RJ11, RJ12, RJ14, RJ45
    • Tip cleste:Sertizat, dezizolat, taiat
În stoc magazin
68.20 LEI
Adaptor USB 3.1 tip C la VGA cu audio T-M, Value 12.99.3203

Adaptor USB 3.1 tip C la VGA cu audio T-M, Value 12.99.3203

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB - VGA
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
Stoc epuizat
68.70 LEI
Adaptor Mini Displayport la HDMI 4K, DVI, VGA Activ T-M Alb, Value 12.99.3155

Adaptor Mini Displayport la HDMI 4K, DVI, VGA Activ T-M Alb, Value 12.99.3155

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Multiport
    • Conector 1:mini Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:1 x HDMI-A, 1 x DVI-D, 1 x VGA
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
69.70 LEI
Cablu HDMI Ultra HD 4K T-T 10m Negru, Value 11.99.5696

Cablu HDMI Ultra HD 4K T-T 10m Negru, Value 11.99.5696

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):10
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Audio si Video
În curând
69.81 LEI
Suport de tavan pentru proiector, Value 17.03.1176

Suport de tavan pentru proiector, Value 17.03.1176

 (0 pareri)
    • Utilizare:Proiector
    • Montare:Tavan
    • Greutate suportata:10 kg
    • Culoare:Argintiu
Stoc limitat
70.50 LEI
Stand pentru monitor Negru, Value 17.99.1159

Stand pentru monitor Negru, Value 17.99.1159

 (0 pareri)
    • Utilizare:Plasma/LCD
    • Montare:Masa
    • Greutate suportata:15 kg
    • Pentru:1 monitor/proiector etc.
În curând
70.70 LEI
Repeater HDMI 4K@60Hz, Value 14.99.3459

Repeater HDMI 4K@60Hz, Value 14.99.3459

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI mama
    • Conector 2:HDMI mama
Stoc limitat
70.90 LEI
Adaptor HDMI la VGA T-M 15cm, Value 12.99.3114

Adaptor HDMI la VGA T-M 15cm, Value 12.99.3114

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - VGA
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI tata
    • Conector 2:VGA mama
În stoc magazin
71.80 LEI
Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 15m Violet, Value 21.99.8836

Cablu fibra optica LC - LC OM4 conector Low Loss 15m Violet, Value 21.99.8836

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):15
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
71.80 LEI
Cablu HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 7.5m Negru LSOH, Value 11.99.5736

Cablu HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 7.5m Negru LSOH, Value 11.99.5736

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):7.5
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
La comandă
72.20 LEI
Prelungitor 6 prize 10m cu switch ON/OFF Alb, Value 19.99.1087

Prelungitor 6 prize 10m cu switch ON/OFF Alb, Value 19.99.1087

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Prelungitoare
    • Nr prize Schuko:6
    • Lungime cablu (m):10
    • Altele:250V
În stoc magazin
72.30 LEI
Cablu SVGA 14 pini ecranat T-T 15m, Value 11.99.5258

Cablu SVGA 14 pini ecranat T-T 15m, Value 11.99.5258

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:VGA tata - VGA tata
    • Conector 1:VGA 14 pini tata
    • Conector 2:VGA 14 pini tata
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
72.40 LEI
Cablu prelungitor Schuko 230V 10m, Value 19.99.1168

Cablu prelungitor Schuko 230V 10m, Value 19.99.1168

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:CEE 7/7 (Schuko)
    • Conector 1:Schuko mama
    • Conector 2:Schuko
    • Lungime (m):10
În stoc magazin
72.60 LEI
Cablu Displayport la HDMI UHD 4k T-T 1m Negru, Value 11.99.5785

Cablu Displayport la HDMI UHD 4k T-T 1m Negru, Value 11.99.5785

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
73.60 LEI
Adaptor Mini DisplayPort la DVI/DP/HDMI T-M, Value 12.99.3150

Adaptor Mini DisplayPort la DVI/DP/HDMI T-M, Value 12.99.3150

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - HDMI
    • Conector 1:mini Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:Displayport / HDMI / DVI 24+1 Dual...
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
74.60 LEI
Adaptor USB-C la HDMI 4K T-M, Value 12.99.3211

Adaptor USB-C la HDMI 4K T-M, Value 12.99.3211

 (2 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:HDMI mama
În stoc magazin
74.90 LEI
Adaptor USB 3.0 la Gigabit, Value 12.99.1105

Adaptor USB 3.0 la Gigabit, Value 12.99.1105

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Standard:IEEE 802.3, 802.3u, and 802.3ab,...
    • Interfata:USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) - A
    • Sistem de Operare: Windows XP/Vista/7/8 and MAC OS x10.6
În stoc magazin
75.01 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 20m Turcoaz, Value 21.99.8827

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Low-Loss-Connector 20m Turcoaz, Value 21.99.8827

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):20
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
75.90 LEI
Cablu Displayport la HDMI UHD 4K T-T 2m Negru, Value 11.99.5786

Cablu Displayport la HDMI UHD 4K T-T 2m Negru, Value 11.99.5786

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
78.40 LEI
Adaptor VGA la HDMI cu audio + alimentare, Value 12.99.3117

Adaptor VGA la HDMI cu audio + alimentare, Value 12.99.3117

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:VGA - HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:VGA tata
    • Conector 2:HDMI mama + jack stereo 3.5mm tata
În stoc magazin
78.50 LEI
Tester Non-contact voltage cu lanterna, Value 19.99.5079

Tester Non-contact voltage cu lanterna, Value 19.99.5079

 (0 pareri)
    • Instrumente:Tester
    • Tip tester:Voltaj
În stoc magazin
78.60 LEI
Suport pentru IPad/Ebook/Tablet, montare perete, Value 17.99.1150

Suport pentru IPad/Ebook/Tablet, montare perete, Value 17.99.1150

 (0 pareri)
    • Material:Aluminiu/otel/plastic
    • Culoare:Negru
    • Unghi ajustabil:36°~ 180°
    • Tip accesoriu:Suport smartphone/tableta
În curând
79.10 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • TP-Link
  • ATEN
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital