Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

TP-Link

Switch 24 porturi Gigabit, desktop/rack, TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 porturi Gigabit, desktop/rack, TP-Link TL-SG1024D

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Dimensiuni (L x l x h): :294 x 180 x 44 mm
    • Numar porturi:24
Stoc depozit
480.11 LEI
Media convertor Gigabit Ethernet RJ 45 - Multi-mode/Single-mode SFP, TP-Link MC220L

Media convertor Gigabit Ethernet RJ 45 - Multi-mode/Single-mode SFP, TP-Link MC220L

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Media Convertor - SFP
    • Tip conexiune:Wired
    • Rata de transfer:1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Stoc depozit
88.30 LEI
Access Point Wireless 450Mbps 3 antene, TP-Link TL-WA901ND

Access Point Wireless 450Mbps 3 antene, TP-Link TL-WA901ND

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wireless
    • Tip dispozitiv:Acces Point
    • Rata de transfer fir:10/100Mbps
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:450 Mb/s
Stoc epuizat
165.10 LEI
Switch 16 Porturi Gigabit, TP-LINK TL-SG1016

Switch 16 Porturi Gigabit, TP-LINK TL-SG1016

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Dimensiuni (L x l x h): :440 x 360 x 44 mm
    • Numar porturi:16
Stoc depozit
351.70 LEI
Switch 16 porturi 10/100Mbps, montabil in Rack, TP-LINK TL-SF1016DS

Switch 16 porturi 10/100Mbps, montabil in Rack, TP-LINK TL-SF1016DS

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100 Mb/s
    • Standarde:IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD,...
    • Indicator LED:Alimentare, Link/Act, 100Mbps
Stoc depozit
202.40 LEI
Router Broadband Load Balance, TP-Link TL-R480T+

Router Broadband Load Balance, TP-Link TL-R480T+

 (0 pareri)
    • Tip router:Router Wired
    • Standarde:IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, TCP/IP,...
    • Butoane:Reset
    • Securitate:Configurare reguli Firewall,...
Stoc depozit
309.60 LEI
Media convertor Fast Ethernet WDM RJ 45 - SC single mode, TP-Link MC112CS

Media convertor Fast Ethernet WDM RJ 45 - SC single mode, TP-Link MC112CS

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Media Convertor - Fibra optica
    • Tip conexiune:Wired
    • Rata de transfer:10/100 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Stoc depozit
131.70 LEI
Switch 16-port-uri 10/100Mbps montabil in Rack, TP-LINK TL-SF1016

Switch 16-port-uri 10/100Mbps montabil in Rack, TP-LINK TL-SF1016

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100 Mb/s
    • Dimensiuni (L x l x h): :440 x 180 x 44 mm
    • Numar porturi:16
Stoc depozit
222.80 LEI
Media convertor SC multi-mode - RJ 45 Gigabit, TP-Link MC200CM

Media convertor SC multi-mode - RJ 45 Gigabit, TP-Link MC200CM

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Media Convertor - Fibra optica
    • Tip conexiune:Wired
    • Rata de transfer:1000 Mb/s
    • Standarde:IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Stoc depozit
154.90 LEI
Switch cu 48 porturi 10/100Mbps montabil in Rack, TP-Link TL-SF1048

Switch cu 48 porturi 10/100Mbps montabil in Rack, TP-Link TL-SF1048

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100 Mb/s
    • Dimensiuni (L x l x h): :440 x 260 x 44 mm
    • Numar porturi:48
Stoc depozit
541.90 LEI
Switch 8 Porturi Pure Gigabit, TP-LINK TL-SG1008

Switch 8 Porturi Pure Gigabit, TP-LINK TL-SG1008

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wired
    • Viteza de transfer:10/100/1000 Mb/s
    • Dimensiuni (L x l x h): :294 x 180 x 44 mm
    • Numar porturi:8
Stoc depozit
209.80 LEI
Placa de retea Wireless N USB 300Mbps TP-LINK TL-WN823N

Placa de retea Wireless N USB 300Mbps TP-LINK TL-WN823N

 (2 pareri)
    • Tip dispozitiv:Adaptor
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:300 Mb/s
    • Standard:IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
    • Interfata:USB 2.0 - A
Stoc limitat
44.90 LEI
Range extender Wireless 300Mbps, TP-Link TL-WA850RE

Range extender Wireless 300Mbps, TP-Link TL-WA850RE

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Wireless
    • Tip dispozitiv:Range Extender
    • Rata de transfer fir:10/100Mbps
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:300 Mb/s
Stoc depozit
84.50 LEI
Router VPN Multi-WAN Gigabit SafeStream, TP-LINK TL-ER6020
Livrare gratuita

Router VPN Multi-WAN Gigabit SafeStream, TP-LINK TL-ER6020

 (0 pareri)
    • Tip router:Router Wired
    • Standarde:IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab; TCP/IP,...
    • Butoane:Reset
    • DHCP:DHCP Server/Client, DHCP Address...
Stoc epuizat
559.50 LEI
Placa de retea Wireless PCI Express 300Mbps, TP-LINK TL-WN881ND

Placa de retea Wireless PCI Express 300Mbps, TP-LINK TL-WN881ND

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Placa Retea
    • Rata de transfer wireless 2.4GHz:300 Mb/s
    • Standard:IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
    • Interfata:PCI Express
Stoc depozit
70.60 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech