Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Roline

 Cablu Displayport v1.4 8K T-T 1.5m Negru, Roline 11.04.5798

Cablu Displayport v1.4 8K T-T 1.5m Negru, Roline 11.04.5798

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
43.99 LEI
Adaptor 25 pini M-M, Roline 12.03.2010

Adaptor 25 pini M-M, Roline 12.03.2010

 (0 pareri)
    • Tip serial:D-SUB 25pini
    • Conector cu suruburi:Da
    • Conector 1:D-SUB 25pini mama
    • Conector 2:D-SUB 25pini mama
În stoc magazin
13.60 LEI
Adaptor 25 pini T-T, Roline 12.03.2005

Adaptor 25 pini T-T, Roline 12.03.2005

 (0 pareri)
    • Tip serial:D-SUB 25pini
    • Conector cu suruburi:Da
    • Conector 1:D-SUB 25pini tata
    • Conector 2:D-SUB 25pini tata
În stoc magazin
12.90 LEI
Adaptor audio USB-C la jack 3.5mm T-M 0.13m Alb, Roline 12.03.3213

Adaptor audio USB-C la jack 3.5mm T-M 0.13m Alb, Roline 12.03.3213

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB - Jack
    • Conector 1:USB-C tata
    • Conector 2:Jack stereo 3.5mm mama
    • Tip jack:3.5mm
În stoc magazin
59.50 LEI
Adaptor de masurare USB tip C cu Display, Roline 13.01.3331

Adaptor de masurare USB tip C cu Display, Roline 13.01.3331

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB tip C
    • Conector 1:USb tip C mama
    • Conector 2:USB tip C tata
În stoc magazin
75.01 LEI
Adaptor DisplayPort la DVI GOLD 4K2K T-M, Roline 12.03.3175

Adaptor DisplayPort la DVI GOLD 4K2K T-M, Roline 12.03.3175

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - DVI
    • Conector 1:Displayport 20pini tata
    • Conector 2:DVI-D 24+5 pini mama
    • Culoare:Negru
La comandă
98.10 LEI
Adaptor Displayport la HDMI T-M 4K v1.2, Roline 12.03.3144

Adaptor Displayport la HDMI T-M 4K v1.2, Roline 12.03.3144

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport 20pini tata
    • Conector 2:HDMI 19 pini mama
    • Culoare:Alb
La comandă
92.90 LEI
Adaptor Displayport la HDMI v1.2 Activ 4K2K Gold, Roline 12.03.3170

Adaptor Displayport la HDMI v1.2 Activ 4K2K Gold, Roline 12.03.3170

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport 20pini tata
    • Conector 2:HDMI 19 pini mama
    • Culoare:Negru
La comandă
92.00 LEI
Adaptor DVI-I Dual Link 24+5pini la VGA 15pini T-M, Roline 12.03.3105

Adaptor DVI-I Dual Link 24+5pini la VGA 15pini T-M, Roline 12.03.3105

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:DVI - VGA
    • Conector 1:VGA 15 pini mama
    • Conector 2:DVI 29pini tata
    • Tip DVI:DVI-I Dual Link 24+5
În curând
17.80 LEI
Adaptor fibra optica  ST/SC Simplex Single-Mode Zirconiu, Roline 21.17.0101

Adaptor fibra optica ST/SC Simplex Single-Mode Zirconiu, Roline 21.17.0101

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip fibră:Single-mode 9/125 um
    • Tip port:ST - SC
    • Material:Zirconiu
La comandă
25.20 LEI
Adaptor fibra optica ST duplex multimode, Roline 21.17.0035

Adaptor fibra optica ST duplex multimode, Roline 21.17.0035

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip port:ST
    • Material:Bronz fosforos
La comandă
19.50 LEI
Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031

Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip port:ST
    • Material:Zirconiu
La comandă
42.99 LEI
Adaptor fibra optica ST Flange multimode, Roline 21.17.0025

Adaptor fibra optica ST Flange multimode, Roline 21.17.0025

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip port:ST
    • Material:Bronz fosforos
La comandă
9.70 LEI
Adaptor fibra optica ST Flange single mode, Roline 21.17.0021

Adaptor fibra optica ST Flange single mode, Roline 21.17.0021

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip port:ST
    • Material:Zirconiu
La comandă
20.00 LEI
Adaptor fibra optica ST simplex multimode, Roline 21.17.0015

Adaptor fibra optica ST simplex multimode, Roline 21.17.0015

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip port:ST
    • Material:Bronz fosforos
În stoc magazin
9.70 LEI
Adaptor fibra optica ST simplex single-mode, Roline 21.17.0011

Adaptor fibra optica ST simplex single-mode, Roline 21.17.0011

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip port:ST
    • Material:Zirconiu
La comandă
24.00 LEI
Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Multimode PB, Roline 21.17.0125

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip fibră:Multi-mode 50/125um sau 62.5/125um
    • Tip port:ST - SC
    • Material:Bronz fosforos
La comandă
18.90 LEI
Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Single-Mode Z, Roline 21.17.0121

Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Single-Mode Z, Roline 21.17.0121

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip port:ST - SC
    • Material:Zirconiu
La comandă
42.99 LEI
Adaptor fibra optica ST/SC Simplex Multimode PB, Roline 21.17.0105

Adaptor fibra optica ST/SC Simplex Multimode PB, Roline 21.17.0105

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Conector
    • Tip port:ST - SC
    • Material:Bronz fosforos
La comandă
13.70 LEI
Adaptor GOLD 4K@60Hz HDMI M-M, Roline 12.03.3153

Adaptor GOLD 4K@60Hz HDMI M-M, Roline 12.03.3153

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conectori auriti:Da
    • Conector 1:HDMI mama
În stoc magazin
23.70 LEI
Adaptor HDMI la 2 x VGA, Roline 14.01.3526

Adaptor HDMI la 2 x VGA, Roline 14.01.3526

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - VGA
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:1 x HDMI-A mama
    • Conector 2:2 x VGA mama
Stoc limitat
245.90 LEI
Adaptor HDMI la DVI-D Dual Link 24+1 pini M-T, Roline 12.03.3116

Adaptor HDMI la DVI-D Dual Link 24+1 pini M-T, Roline 12.03.3116

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - DVI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conectori auriti:Da
    • Conector 1:DVI tata
În stoc magazin
21.00 LEI
Adaptor HDMI la DVI-D Dual Link 24+1 pini T-M , Roline 12.03.3115

Adaptor HDMI la DVI-D Dual Link 24+1 pini T-M , Roline 12.03.3115

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - DVI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conectori auriti:Da
    • Conector 1:HDMI tata
În stoc magazin
23.40 LEI
Adaptor HDMI la VGA cu audio T-M Negru, Roline 12.03.3117

Adaptor HDMI la VGA cu audio T-M Negru, Roline 12.03.3117

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - VGA
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI tata
    • Conector 2:VGA mama
În stoc magazin
93.50 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus