Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Cabluri fibra optica

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 0.5m, Roline 21.15.8840

Cablu Jumper fibra optica LC-LC OS2 UPC Simplex LSOH 0.5m, Roline 21.15.8840

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):0.5
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
În stoc magazin
21.90 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech