Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 2m, Logilink FPSSC02
  • Imagine Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 2m, Logilink FPSSC02
  • Imagine Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 2m, Logilink FPSSC02
  • Imagine Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 2m, Logilink FPSSC02
  • 1/4

Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 2m, Logilink FPSSC02

Cod produs: FPSSC02
Fiber optic simplex patch cord pentru FTTx si data centers OS2 9/125µ singlemode fiber, G657.A2 Flexibila, subtire, insensibil la indoire SC/APC la SC/APC, Grade C LSZH
Producator: LogiLink
21.30 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc limitat magazin (cantitate limitata 1 - 2 bucati). Pentru mai multe informatii sunati la nr.  021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
Stoc limitat
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 2m, Logilink FPSSC02

  • Conectori:SC - SC
  • Lungime (m):2
  • Tip cablu:Simplex Single Mode
  • Sectiune cablu:9/125µm
  • Sectiune:OS2
  • Culoare:Galben
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 2m, Logilink FPSSC02

  • Fiber optic simplex patch cord pentru FTTx si data centers
  • OS2 9/125µ singlemode fiber, G657.A2
  • Flexibila, subtire, insensibil la indoire
  • SC/APC la SC/APC, Grade C
  • LSZH

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech