Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982
  • Imagine Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982
  • Imagine Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982
  • Imagine Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982
  • 1/4

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982

Cod produs: L46982
Membre de rezistenta aramid cu imbracaminte dubla cu LSOHImunitate totala la interferente electrice si electromagnetice (EMI)Polaritate: Metoda A cu cablare directaInstalarea unei solutii de fibre... Citeste mai mult »»
Producator: Lindy
937.40 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 24 de luni
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982

  • Conectori:MPO - MPO
  • Lungime:30m
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM3
  • Diametru cablu extern:3 mm
  • Culoare:Verde
  • Cablu LSOH:Da

Descriere Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982

Membre de rezistenta aramid cu imbracaminte dubla cu LSOH
Imunitate totala la interferente electrice si electromagnetice (EMI)
Polaritate: Metoda A cu cablare directa

Instalarea unei solutii de fibre optice OM3 ofera o cale simpla de migrare de la 1 Gbs la 10 Gbs, iar securitatea cunoasterii sistemului va oferi multi ani de servicii solide si sigure pentru reteaua dvs.

Acest cablu MPO prezinta un cablu mic, de dimensiuni compacte, oferind un produs robust si flexibil, cu adaugarea de performante optice imbunatatite. 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus