Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Showroom-ul este deschis dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-ST OM4 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8770
  • 1/1

Cablu fibra optica LC-ST OM4 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8770

Cod produs: 21.99.8770-10
Cablu fibra optica LC-ST OM4 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8770
Producator: Value
21.71 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-ST OM4 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8770

  • Conectori:LC - ST
  • Lungime (m):0.5
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM4
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2,8 x 6 mm
  • Culoare:Mov

Descriere Cablu fibra optica LC-ST OM4 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8770

Cablu fibra optica LC-ST OM4 duplex multimode 0.5m, Value 21.99.8770

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital