Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Am deschis showroom-ul, dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin va fi restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție va fi obligatorie în interiorul magazinului! Mai multe detalii aici.  Mulțumim pentru înțelegere! :)

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-ST duplex multimode 2m, Value 21.99.9952
  • 1/1

Cablu fibra optica LC-ST duplex multimode 2m, Value 21.99.9952

Cod produs: 21.99.9952-20
Cablu fibra optica LC-ST, duplex multimode, 2m, Value 21.99.9952
Producator: Value
Acest produs nu mai face parte din oferta conectica.ro
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-ST duplex multimode 2m, Value 21.99.9952

  • Conectori:LC - ST
  • Lungime (m):2
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM1
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2,8 x 6 mm
  • Culoare:Gri

Descriere Cablu fibra optica LC-ST duplex multimode 2m, Value 21.99.9952

Cablu fibra optica LC-ST, duplex multimode, 2m, Value 21.99.9952

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital