Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Showroom-ul este deschis dar cu următoarele mențiuni: accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 1m, Value 21.99.8791
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 1m, Value 21.99.8791
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 1m, Value 21.99.8791
  • Imagine Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 1m, Value 21.99.8791
  • 1/4

Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 1m, Value 21.99.8791

Cod produs: 21.99.8791-10
Fibra optica OM4 este o alegere sigura pentru aplicatiile viitoare. Permite intervale mai mari de peste 550 m la 10 Gbit/s. Aceste cabluri cu patch-uri cu fibra optica sunt special concepute pentru... Citeste mai mult »»
Producator: Value
52.00 Lei
Include timbrul verde
Produsul este in stoc magazin (mai mult de 3 bucati) si este disponibil pentru livrare sau ridicare din showroom: Str. Vasile Lucaciu nr. 117 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: 12 luni
În stoc magazin
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 1m, Value 21.99.8791

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):1
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM4
  • Numar cabluri:2
  • Diametru cablu extern:2 mm
  • Culoare:Mov

Descriere Cablu fibra optica LC-LC OM4 cablu flexibil (unghi) 1m, Value 21.99.8791

Fibra optica OM4 este o alegere sigura pentru aplicatiile viitoare. Permite intervale mai mari de peste 550 m la 10 Gbit/s.

Aceste cabluri cu patch-uri cu fibra optica sunt special concepute pentru medii in care managementul flexibil al cablurilor este important.

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital