Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888
  • Imagine Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87888
  • Imagine Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 2m, Delock 87888
  • 1/3

Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Cod produs: 87888
Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media. IP68 praf si impermeabil Conexiunea cu... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
153.30 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 18.00).
Garantie: -
La comandă
Informatii suplimentare

Specificatii tehnice Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

  • Conectori:LC - LC
  • Lungime (m):3
  • Tip cablu:Duplex Multimode
  • Sectiune cablu:50/125µm
  • Sectiune:OM2
  • Culoare:Orange
  • Cod bare (EAN):4043619878888

Descriere Cablu fibra optica LC Duplex la LC Duplex multi-mode OM2 IP68 protectie apa/praf 3m, Delock 87888

Acest cablu de fibra optica de la Delock poate fi utilizat pentru a conecta diferite dispozitive de retea, de exemplu, un switch la un convertor media.

IP68 praf si impermeabil
Conexiunea cu suruburi rezistenta la apa poate fi atasata, de exemplu, la o carcasa cu o decupaj adecvat si este ideala pentru utilizarea in exterior.

Specificatii

  • Conectori:
    1 x LC Duplex - 1 x LC Duplex
  • Cablu Multimode OM2
  • Fibra: 50/125 µm
  • Ferula ceramica, protectie anti-praf
  • Diametru cablu: aprox. 7,5 mm
  • Material pentru aliajul cablului: PVC
  • Culoare: portocaliu
  • Lungime incl. conectori: aprox. 3 m

Pachetul contine
Cablu cu fibra optica 

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • DeepCool