Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Serviciul de procesare a plaților online LibraPay va fi indisponibil duminică (24 ianuarie 2021), între orele 00:00 – 12:00 ca urmare a unor lucrări de mentenanță planificate!

Accesul clienților în magazin este restricționat la maxim 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925
  • Imagine Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925
  • 1/2

Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

Cod produs: 85925
Cu acest adaptor SC Simplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit... Citeste mai mult »»
Producator: Delock
20.60 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

  • Tip accesoriu:Keystone / cupla
  • Tip fibră:Single-mode
  • Tip port:SC

Descriere Set 4 buc cupla SC Simplex M-M cu protectie laser flip, Delock 85925

Cu acest adaptor SC Simplex de la Delock, doua conectoare de fibre optice tata se pot conecta cu usurinta intre ele. Cuplarea permite conectarea directa la cablul de fibra optica si este potrivit pentru montarea simpla in cutii de conexiuni cu fibre optice.

Protectie impotriva radiatiilor laser
Flip-ul integrat asigura protectia impotriva radiatiilor laser.

Protectie impotriva prafului datorita capacului
Cupla este echipata cu un capac potrivit pentru a proteja mansonul de praf si pentru a-l pastra curat.

Nota: Cupla este potrivita pentru cutiile de conectare de fibre optice Delock 85921 si 85922.

Specificatii
• Conectori:  1 x SC Simplex mama > 1 x SC Simplex mama

• Pentru fibra single-mode
• Manson din ceramica
• Cu capac impotriva radiatiilor laser si capac de protectie impotriva prafului
• Temperatura in stare de functionare: -20 °C ~ 70 °C
• Material: plastic
• Culoare: verde
• Dimensiuni (LxlxI): aprox. 30.4 x 14.8 x 12.3 mm

Cerinte de sistem
• Un port tata SC Simplex liber

Pachetul contine
• 4 x cuple SC Simplex

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • A-Data
  • Kingston
  • Genius
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Logitech
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital