Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Single-Mode Z, Roline 21.17.0121
  • Imagine
  • 1/2

Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Single-Mode Z, Roline 21.17.0121

Cod produs: 21.17.0121-50
Pentru montare in panouri frontale cu fibra optica sau ca extensie pentru cabluri cu fibra opticaCarcasa din plastic de inalta calitateFeruri de zirconiu (Z)De asemenea, potrivit pentru cabluri cu fibra optica single - mode
Producator: Roline
40.90 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 5-14 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Single-Mode Z, Roline 21.17.0121

  • Tip accesoriu:Conector
  • Tip port:ST - SC
  • Material:Zirconiu

Descriere Adaptor fibra optica ST/SC Duplex Single-Mode Z, Roline 21.17.0121

Pentru montare in panouri frontale cu fibra optica sau ca extensie pentru cabluri cu fibra optica
Carcasa din plastic de inalta calitate
Feruri de zirconiu (Z)
De asemenea, potrivit pentru cabluri cu fibra optica single - mode

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Kingmax
  • Energenie
  • Western Digital
  • Digitus