Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Programul de lucru pentru perioada următoare îl regăsiți pe pagina de contact!

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031
  • 1/1

Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031

Cod produs: 21.17.0031-50
Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031 - pentru instalarea sau extinderea fibrei optice
Producator: Roline
42.99 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031

  • Tip accesoriu:Conector
  • Tip port:ST
  • Material:Zirconiu

Descriere Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031

Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031

- pentru instalarea sau extinderea fibrei optice

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • Genius
  • DeepCool
  • Logitech
  • Kingmax
  • Western Digital
  • Energenie
  • Digitus