Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.

sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Dragi clienți, având în vedere repeziciunea cu care se răspândește Covid-19, am hotărât să ne desfășurăm activitatea doar online, showroomul fiind închis pentru public. Din acest motiv, începând cu data de 16 martie, costul de transport pentru livrările coletelor în București va fi mai mic, doar 9,90 lei!
Considerăm că este mai importantă sănătatea, atât a clienților cât și a noastră :). Vă stăm la dispoziție la numărul de telefon 021.322.1234 precum și pe mail comenzi@conectica.ro în intervalul orar obișnuit. Mulțumim pentru înțelegere!

Categorii

Recomanda unui prieten
  • Imagine Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031
  • 1/1

Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031

Cod produs: 21.17.0031-50
Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031 - pentru instalarea sau extinderea fibrei optice
Producator: Roline
42.99 Lei
Include timbrul verde
Acest produs poate fi adus doar la comanda si poate fi livrat in termen de 10-15 zile lucratoare. Pentru mai multe informatii sunati la nr. 021.322.1234 (Program L-V: 10.00 - 19.00, S: 10.00 - 14.00).
Garantie: -
La comandă
Comenzi telefonice

Specificatii tehnice Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031

  • Tip accesoriu:Conector
  • Tip port:ST
  • Material:Zirconiu

Descriere Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031

Adaptor fibra optica ST duplex single-mode, Roline 21.17.0031

- pentru instalarea sau extinderea fibrei optice

Ai cumparat acest produs de la conectica.ro sau din alta parte? Parerea ta conteaza, lasa un review:

Exprima-ti opinia

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • ATEN
  • TP-Link
  • LogiLink
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • Genius
  • Logitech
  • DeepCool
  • Energenie
  • Kingmax
  • Digitus
  • Western Digital