  • Imagine Microfon lavaliera cu clip jack 3.5mm, Nedis MICCJ100BK
  • Imagine Microfon lavaliera cu clip jack 3.5mm, Nedis-1
  • Imagine Microfon lavaliera cu clip jack 3.5mm, Nedis-2
  • 1/3
Microfon lavaliera cu clip jack 3.5mm, Nedis MICCJ100BK
Cod produs: MICCJ100BK
Producator: Nedis
22.51 Lei
Include timbrul verde
Garantie: 24 de luni
Stoc limitat
Informatii suplimentare
Caracteristici generale Microfon lavaliera cu clip jack 3.5mm, Nedis MICCJ100BK
  • Directivitate:Omnidirectional
  • Interval frecventa:100 Hz - 10 kHz
  • Tip:Lavaliera
  • Conexiune:Jack
  • Lungime cablu:1.8m
  • Cod bare (EAN):5412810286973
Descriere Microfon lavaliera cu clip jack 3.5mm, Nedis MICCJ100BK