  • Imagine Incarcator priza la DC 5.5 x 2.1 12V/5A, PSUP-SSP-12V5000MA-WL
  • 1/2
Incarcator priza la DC 5.5 x 2.1 12V/5A, PSUP-SSP-12V5000MA-WL
Cod produs: PSUP-SSP-12V5000MA-WL
Tensiune intrare: 220 V ACTensiune ieșire: 12V DCCurent ieșire: 5000mAMufă: 5.5 x 2.1 x 10 mm
Producator: OEM
Acest produs nu mai face parte din oferta conectica.ro
Informatii suplimentare
Caracteristici generale Incarcator priza la DC 5.5 x 2.1 12V/5A, PSUP-SSP-12V5000MA-WL
  • Tip dispozitiv:Incarcator priza + cablu
  • Incarcare maxima (amper):5
  • Tip porturi incarcator:DC
  • Cablu inclus:DC 5.5 x 2.1mm
  • Capacitate maxima (W):60
  • Cod bare (EAN):5948636021325
Descriere Incarcator priza la DC 5.5 x 2.1 12V/5A, PSUP-SSP-12V5000MA-WL
Tensiune intrare: 220 V AC
Tensiune ieșire: 12V DC
Curent ieșire: 5000mA
Mufă: 5.5 x 2.1 x 10 mm