Imagine Incarcator priza la DC 5.5 x 2.1 12V/5A, PSUP-SSP-12V5000MA-WL
Incarcator priza la DC 5.5 x 2.1 12V/5A, PSUP-SSP-12V5000MA-WL
  (Fii primul care scrie un review)
Tensiune intrare: 220 V ACTensiune ieșire: 12V DCCurent ieșire: 5000mAMufă: 5.5 x 2.1 x 10 mm