Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Accesul clienților în magazin este restricționat la max 2 (două) persoane; purtarea măștii de protecție este obligatorie în interiorul magazinului! Vă încurajăm pe toți să alegeți plata online, cu cardul sau telefonul. Mulțumim pentru înțelegere și ne cerem scuze atât pentru timpul de așteptare, cât și pentru orice neplăcere creată, este o situație ce nu depinde de noi. 

Categorii

MYCON

Cablu MYCON USB 3.2 Gen 1 la USB-C unghi 90 grade T-T 0.5m, CON2000

Cablu MYCON USB 3.2 Gen 1 la USB-C unghi 90 grade T-T 0.5m, CON2000

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):0.5
În stoc magazin
19.80 LEI
Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 3m, CON5812

Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 3m, CON5812

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
37.40 LEI
Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 5m, CON5813

Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 5m, CON5813

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
53.20 LEI
Adaptor MYCON USB 3.1 tip C la USB 3.0-A OTG T-M, CON9030

Adaptor MYCON USB 3.1 tip C la USB 3.0-A OTG T-M, CON9030

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB A - USB C
    • Standard USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Functia OTG (On The Go):Da
    • Conector 1:USB tip C tata
În stoc magazin
11.20 LEI
Cablu MYCON Displayport la HDMI UHD 4K T-T 2m Negru, CON5786

Cablu MYCON Displayport la HDMI UHD 4K T-T 2m Negru, CON5786

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
76.60 LEI
Cablu MYCON Displayport la HDMI UHD 4K T-T 3m Negru, CON5787

Cablu MYCON Displayport la HDMI UHD 4K T-T 3m Negru, CON5787

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
80.90 LEI
Cablu MYCON Displayport la HDMI UHD 4K T-T 5m Negru, CON5788

Cablu MYCON Displayport la HDMI UHD 4K T-T 5m Negru, CON5788

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
90.59 LEI
Cablu MYCON Mini Displayport la HDMI UHD 4K T-T 2m Negru, CON5796

Cablu MYCON Mini Displayport la HDMI UHD 4K T-T 2m Negru, CON5796

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - HDMI
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
82.00 LEI
Adaptor MYCON HDMI la DVI-D Dual Link 24+1 pini M-T, CON3116

Adaptor MYCON HDMI la DVI-D Dual Link 24+1 pini M-T, CON3116

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - DVI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conectori auriti:Da
    • Conector 1:HDMI mama
În stoc magazin
13.49 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, CON1801

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, CON1801

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):1
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
22.21 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, CON1802

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, CON1802

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
24.70 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, CON1803

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, CON1803

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):3
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
27.20 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, CON1805

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, CON1805

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):5
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
31.70 LEI
Conector MYCON retea RJ45 Cat.6 UTP pentru fir solid AWG 23-26, CON0370

Conector MYCON retea RJ45 Cat.6 UTP pentru fir solid AWG 23-26, CON0370

 (1 pareri)
    • Tip accesorii:Conectori
    • Transfer calitate:Cat. 6 / Clasa E
    • Ecranat:Nu
    • Tip conectori:RJ 45
În stoc magazin
7.70 LEI
Cablu MYCON HDMI 10K@30Hz/4K@240Hz HDR T-T 2m Negru, CON5942

Cablu MYCON HDMI 10K@30Hz/4K@240Hz HDR T-T 2m Negru, CON5942

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):2
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Audio si Video
În stoc magazin
30.40 LEI
Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 1m, CON5810

Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 1m, CON5810

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
23.40 LEI
Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 1.5m, CON5798

Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 1.5m, CON5798

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
25.30 LEI
Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 2m, CON5811

Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 2m, CON5811

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
27.91 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 2m Mov, CON1548

Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 2m Mov, CON1548

 (1 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):2
    • Culoare:Mov
În stoc magazin
5.40 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 3m Mov, CON1558

Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 3m Mov, CON1558

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):3
    • Culoare:Mov
În stoc magazin
6.50 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 5m Mov, CON1568

Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 5m Mov, CON1568

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Mov
Stoc limitat
9.70 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 7m Mov, CON1578

Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 7m Mov, CON1578

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):7
    • Culoare:Mov
În stoc magazin
12.49 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 10m Mov, CON1588

Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 10m Mov, CON1588

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):10
    • Culoare:Mov
Stoc epuizat
15.20 LEI
Set 10 conectori modulari MYCON STP cat 6 fir solid, CON3063
-13%

Set 10 conectori modulari MYCON STP cat 6 fir solid, CON3063

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Conectori
    • Transfer calitate:Cat. 6 / Clasa E
    • Aplicabilitate:Pentru cablu retea cat.6/7, fir solid
    • Culoare:Transparent
În stoc magazin
22.80 LEI 19.90 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • Goobay
  • LogiLink
  • ATEN
  • TP-Link
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • Navilock
  • Logitech
  • Arctic