Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

MYCON

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, CON1802
-19%

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, CON1802

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
33.50 LEI 27.00 LEI
Cablu MYCON Displayport T-T 5m Negru, CON3693

Cablu MYCON Displayport T-T 5m Negru, CON3693

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
34.11 LEI
Adaptor MYCON Displayport la DVI-D T-M Negru, CON3202
-15%

Adaptor MYCON Displayport la DVI-D T-M Negru, CON3202

 (2 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - DVI
    • Conector 1:Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:DVI-D 24+5 pini mama
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
34.11 LEI 29.00 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, CON1803
-16%

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 3m, CON1803

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):3
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
34.61 LEI 29.00 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 20m Gri, CON0920

Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 20m Gri, CON0920

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):20
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
34.90 LEI
Cablu MYCON HDMI la DVI T-T 3m Negru, CON5532
-14%

Cablu MYCON HDMI la DVI T-T 3m Negru, CON5532

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - DVI
    • Lungime (m):3
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Video
În stoc magazin
37.40 LEI 32.00 LEI
Cablu MYCON HDMI la DVI T-T 5m Negru, CON5552

Cablu MYCON HDMI la DVI T-T 5m Negru, CON5552

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - DVI
    • Lungime (m):5
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Video
Stoc epuizat
37.79 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Gri, CON3909

Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Gri, CON3909

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):15
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
38.50 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Rosu, CON3919

Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Rosu, CON3919

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):15
    • Culoare:Rosu
În stoc magazin
38.50 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Galben, CON3929

Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Galben, CON3929

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):15
    • Culoare:Galben
În stoc magazin
38.50 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Albastru, CON3949

Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Albastru, CON3949

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):15
    • Culoare:Albastru
În stoc magazin
38.50 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Verde, CON3939

Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Verde, CON3939

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):15
    • Culoare:Verde
În stoc magazin
38.50 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Negru CON3959

Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Negru CON3959

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):15
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
38.50 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Alb, CON0987

Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 15m Alb, CON0987

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):15
    • Culoare:Alb
În stoc magazin
38.50 LEI
Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 3m, CON5812

Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 3m, CON5812

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
38.70 LEI
Adaptor MYCON HDMI la VGA T-M 12cm Negru, CON3200
-13%

Adaptor MYCON HDMI la VGA T-M 12cm Negru, CON3200

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - VGA
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI tata
    • Conector 2:VGA mama
Stoc epuizat
40.20 LEI 35.00 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON outdoor/exterior cat.6 UTP 20m Negru, CON0020

Cablu de retea RJ45 MYCON outdoor/exterior cat.6 UTP 20m Negru, CON0020

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP / Exterior
    • Categorie:6
    • Lungime (m):20
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
40.31 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, CON1805

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 5m, CON1805

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):5
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
40.81 LEI
Adaptor MYCON Displayport la VGA T-M Negru, CON3201
-10%

Adaptor MYCON Displayport la VGA T-M Negru, CON3201

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - VGA
    • Conector 1:Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
42.30 LEI 38.00 LEI
Cablu MYCON HDMI 10K@30Hz/4K@120Hz HDR T-T 2m Negru, CON5942
-17%

Cablu MYCON HDMI 10K@30Hz/4K@120Hz HDR T-T 2m Negru, CON5942

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):2
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Audio si Video
În stoc magazin
45.80 LEI 38.00 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 30m Gri, CON0930

Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 30m Gri, CON0930

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):30
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
47.80 LEI
Adaptor MYCON HDMI la VGA T-M Negru, CON3208
-11%

Adaptor MYCON HDMI la VGA T-M Negru, CON3208

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - VGA
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI tata
    • Conector 2:VGA mama
În stoc magazin
49.69 LEI 43.99 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 20m Gri, CON0989

Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 20m Gri, CON0989

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):20
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
50.60 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 20m Rosu, CON0990

Cablu de retea RJ45 MYCON Slim UTP Cat.6A LSOH 20m Rosu, CON0990

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):20
    • Culoare:Rosu
În stoc magazin
50.60 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Bachmann