Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

MYCON

Adaptor MYCON Displayport la DVI-D T-M Negru, CON3202

Adaptor MYCON Displayport la DVI-D T-M Negru, CON3202

 (2 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - DVI
    • Conector 1:Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:DVI-D 24+5 pini mama
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
37.10 LEI
Cablu prelungitor de alimentare MYCON C13 - C14 3m, CON1530
Nou

Cablu prelungitor de alimentare MYCON C13 - C14 3m, CON1530

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:IEC320 C14 - C13
    • Conector 1:IEC320 C13
    • Conector 2:IEC320 C14
    • Lungime (m):3
Stoc epuizat
37.10 LEI
Adaptor MYCON Displayport la HDMI T-M Negru, CON3203

Adaptor MYCON Displayport la HDMI T-M Negru, CON3203

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:HDMI 19 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
37.00 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, CON1802

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 2m, CON1802

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
36.40 LEI
Cablu de alimentare PC MYCON IEC320 C13 3m negru, CON2310
Nou

Cablu de alimentare PC MYCON IEC320 C13 3m negru, CON2310

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:CEE 7/7 (Schuko) - C13
    • Conector 1:IEC320 C13
    • Conector 2:Schuko tata
    • Lungime (m):3
Stoc epuizat
36.30 LEI
Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 2m, CON5811

Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 2m, CON5811

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
36.20 LEI
Cablu alimentare MYCON C14 - C15 Negru 1.8m , CON1122
Nou

Cablu alimentare MYCON C14 - C15 Negru 1.8m , CON1122

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:IEC320 C14 - C15
    • Conector 1:IEC320 C14
    • Conector 2: IEC C15 'Hot Condition'
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
35.90 LEI
Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 1.5m, CON5798

Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 1.5m, CON5798

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
33.30 LEI
Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, CON1801

Cablu MYCON fibra optica LC-LC OM3 duplex multimode 1m, CON1801

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):1
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
32.59 LEI
Cablu MYCON Displayport T-T 3m Negru, CON3692

Cablu MYCON Displayport T-T 3m Negru, CON3692

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
31.59 LEI
Cablu MYCON Displayport T-T 2m Negru, CON3691

Cablu MYCON Displayport T-T 2m Negru, CON3691

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
30.59 LEI
Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 15m Gri, CON0915

Cablu de retea RJ45 MYCON UTP Cat.6 15m Gri, CON0915

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:UTP
    • Categorie:6
    • Lungime (m):15
    • Culoare:Gri
În stoc magazin
30.59 LEI
Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 1m, CON5810

Cablu MYCON Displayport v1.4 8K@60Hz/4K@120Hz T-T negru 1m, CON5810

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
30.50 LEI
Cablu MYCON Displayport T-T 5m Negru, CON3693
-19%

Cablu MYCON Displayport T-T 5m Negru, CON3693

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
37.10 LEI 29.90 LEI
Adaptor MYCON Mini Displayport la HDMI T-M Negru, CON3207
-19%

Adaptor MYCON Mini Displayport la HDMI T-M Negru, CON3207

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - HDMI
    • Conector 1:mini Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:HDMI 19 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
36.79 LEI 29.90 LEI
Cablu MYCON HDMI la DVI T-T 2m Negru, CON5522

Cablu MYCON HDMI la DVI T-T 2m Negru, CON5522

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - DVI
    • Lungime (m):2
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Video
Stoc epuizat
28.70 LEI
Adaptor MYCON Mini Displayport la VGA T-M Negru, CON3205
-21%

Adaptor MYCON Mini Displayport la VGA T-M Negru, CON3205

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - VGA
    • Conector 1:mini Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:VGA 15 pini mama
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
35.40 LEI 28.00 LEI
Set 10 conectori modulari MYCON STP cat 6 fir solid, CON3063

Set 10 conectori modulari MYCON STP cat 6 fir solid, CON3063

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Conectori
    • Transfer calitate:Cat. 6 / Clasa E
    • Aplicabilitate:Pentru cablu retea cat.6/7, fir solid
    • Culoare:Transparent
În stoc magazin
25.39 LEI
Conector MYCON retea RJ45 Cat.6A STP pentru fir solid AWG 23-26, CON0373
Nou

Conector MYCON retea RJ45 Cat.6A STP pentru fir solid AWG 23-26, CON0373

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Conectori
    • Transfer calitate:Cat. 6A
    • Ecranat:Da
    • Tip conectori:RJ 45
Stoc epuizat
25.30 LEI
Cablu MYCON HDMI la DVI T-T 1m Negru, CON5519

Cablu MYCON HDMI la DVI T-T 1m Negru, CON5519

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - DVI
    • Lungime (m):1
    • Ecranat:Da
    • Suporta semnal:Video
În stoc magazin
24.89 LEI
Cablu MYCON HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 5m Negru, CON3674

Cablu MYCON HDMI cu Ethernet v1.4 T-T 5m Negru, CON3674

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):5
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
Stoc epuizat
23.00 LEI
Cablu MYCON Ultra HDMI 4K T-T 3m Negru, CON3702

Cablu MYCON Ultra HDMI 4K T-T 3m Negru, CON3702

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):3
    • Ecranat:Da
    • Conectori auriti:Da
În stoc magazin
22.60 LEI
Adaptor MYCON USB 3.1 tip C la USB 3.0-A OTG T-M, CON9030
-22%

Adaptor MYCON USB 3.1 tip C la USB 3.0-A OTG T-M, CON9030

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB A - USB C
    • Standard USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Functia OTG (On The Go):Da
    • Conector 1:USB tip C tata
În stoc magazin
28.20 LEI 22.00 LEI
Cablu MYCON USB 3.2 Gen 1 la USB-C unghi 90 grade T-T 0.5m, CON2000
-20%

Cablu MYCON USB 3.2 Gen 1 la USB-C unghi 90 grade T-T 0.5m, CON2000

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):0.5
În stoc magazin
22.40 LEI 18.00 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech