Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

LogiLink

Set 100 buc bride prindere cablu 300x3.6 mm, Logilink KAB0004

Set 100 buc bride prindere cablu 300x3.6 mm, Logilink KAB0004

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Bride / soricei / fasete
    • Culoare:Alb
    • Latime:3.6 mm
    • Lungime bride/cureluse (cm):30
Stoc limitat
20.30 LEI
Priza cu 2 x LC duplex Alb, Logilink NK4024

Priza cu 2 x LC duplex Alb, Logilink NK4024

 (0 pareri)
    • Categorie:LC - LC
    • Numar porturi:2
    • Culoare:Alba
    • Model priza :Ingropata
În stoc magazin
20.50 LEI
Conector ecranat RJ45 cat.6A, Logilink MP0044

Conector ecranat RJ45 cat.6A, Logilink MP0044

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Conectori
    • Transfer calitate:Cat. 6A
    • Ecranat:Da
    • Tip conectori:RJ 45
În stoc magazin
20.90 LEI
Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 2m, Logilink FPSSC02

Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 2m, Logilink FPSSC02

 (0 pareri)
    • Conectori:SC - SC
    • Lungime (m):2
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
Stoc limitat
21.30 LEI
Cablu de retea RJ45 SFTP cat7 LSOH 3m Gri, Logilink CQ4062S

Cablu de retea RJ45 SFTP cat7 LSOH 3m Gri, Logilink CQ4062S

 (1 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6A cu cablu cat. 7
    • Lungime (m):3
    • Culoare:Gri
Stoc depozit
22.00 LEI
Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 3m, Logilink FPSSC03

Cablu fibra optica Simplex Single Mode OS2 SC/APC-SC/APC 3m, Logilink FPSSC03

 (0 pareri)
    • Conectori:SC - SC
    • Lungime (m):3
    • Tip cablu:Simplex Single Mode
    • Sectiune cablu:9/125µm
Stoc epuizat
22.40 LEI
Cablu USB 2.0-A la USB-C 0.22m pentru breloc T-T Negru, Logilink CU0164

Cablu USB 2.0-A la USB-C 0.22m pentru breloc T-T Negru, Logilink CU0164

 (0 pareri)
    • Tip USB:2.0
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):0.2
Stoc limitat
22.40 LEI
Spray pentru autocolante / plastic / adezivi / vopsea, Logilink RP0016

Spray pentru autocolante / plastic / adezivi / vopsea, Logilink RP0016

 (0 pareri)
    • Tip:Spray
    • Continut net:200 ml
Stoc limitat
22.40 LEI
Cleste de dezizolat si taiat, Logilink WZ0016

Cleste de dezizolat si taiat, Logilink WZ0016

 (0 pareri)
    • Instrumente:Cleste
    • Tip cleste:Dezizolat/taiat
Stoc limitat
23.20 LEI
Cablu de retea S/FTP RJ45 pentru exterior CAT.6A 3m Negru, Logilink CQ7063S

Cablu de retea S/FTP RJ45 pentru exterior CAT.6A 3m Negru, Logilink CQ7063S

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6A
    • Lungime (m):3
    • Culoare:Negru
Stoc depozit
23.70 LEI
Cutie pentru protejarea cablurilor de alimentare IP44, Logilink LPS217

Cutie pentru protejarea cablurilor de alimentare IP44, Logilink LPS217

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Cutie pentru organizare
Stoc depozit
24.00 LEI
Conector flat Schuko 16A Cu maner pliabil ergonomic Alb, Logilink LPS228

Conector flat Schuko 16A Cu maner pliabil ergonomic Alb, Logilink LPS228

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Stecher
    • Nr prize Schuko:1
Stoc limitat
24.00 LEI
Spray curatare cu silicon rezistent la apa pentru balamale/usi/ferestre, Logilink RP0015

Spray curatare cu silicon rezistent la apa pentru balamale/usi/ferestre, Logilink RP0015

 (0 pareri)
    • Tip:Altele
    • Continut net:400 ml
Stoc limitat
24.00 LEI
Cablu antifurt laptop cu cheie, metal, Logilink NBS003

Cablu antifurt laptop cu cheie, metal, Logilink NBS003

 (0 pareri)
    • Tip:Cablu securitate
    • Blocare:Cu cheie
    • Lungime cablu:1.5m
    • Material:Otel
Stoc limitat
24.70 LEI
Cablu pentru boxe/difuzor 2x 0.75 mm 25m, Logilink CA1076

Cablu pentru boxe/difuzor 2x 0.75 mm 25m, Logilink CA1076

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Pentru boxe
    • Culoare:Transparent
    • Lungime (m):25
În stoc magazin
25.50 LEI
Cablu alimentare IEC 320 C15 1.8m, Logilink CP105

Cablu alimentare IEC 320 C15 1.8m, Logilink CP105

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:CEE 7/7 (Schuko) - C15
    • Conector 1:Schuko
    • Conector 2: IEC C15 'Hot Condition'
    • Lungime (m):1.8
Stoc epuizat
26.00 LEI
Microfon Multimedia cu stand si gat flexibil jack 3.5mm Negru, Logilink HS0047

Microfon Multimedia cu stand si gat flexibil jack 3.5mm Negru, Logilink HS0047

 (0 pareri)
    • Sensibilitate:-58 ± 3 dB
    • Interval frecventa:100-16 Khz
    • Tip:Flexibil
    • Conexiune:Jack
Stoc depozit
26.00 LEI
Suport monitor/TV 23 - 42" max. 35 kg, Logilink BP0035

Suport monitor/TV 23 - 42" max. 35 kg, Logilink BP0035

 (0 pareri)
    • Utilizare:Plasma/LCD
    • Montare:Perete
    • Greutate suportata (kg):35
    • Culoare:Negru
Stoc epuizat
26.00 LEI
Cablu de retea RJ45 S/FTP Cat 8.1 LSOH 0.5m gri, Logilink CQ8022S

Cablu de retea RJ45 S/FTP Cat 8.1 LSOH 0.5m gri, Logilink CQ8022S

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:8.1
    • Lungime (m):0.5
    • Culoare:Gri
Stoc limitat depozit
26.30 LEI
Cleste sertizat + taiat, Logilink WZ0004

Cleste sertizat + taiat, Logilink WZ0004

 (0 pareri)
    • Instrumente:Cleste
    • Pentru conectori:RJ45
    • Tip cleste:Sertizare
Stoc epuizat
26.30 LEI
Spray cu aer comprimat 400ml, Logilink RP0001

Spray cu aer comprimat 400ml, Logilink RP0001

 (0 pareri)
    • Tip:Aer comprimat
    • Continut net:400 ml
Stoc depozit
26.30 LEI
Cablu de retea RJ45 SFTP cat6 LSOH 5m Orange, Logilink CQ2078S

Cablu de retea RJ45 SFTP cat6 LSOH 5m Orange, Logilink CQ2078S

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:6
    • Lungime (m):5
    • Culoare:Portocaliu
În stoc magazin
26.70 LEI
Set 20 buc suruburi M6 pentru montare rack, Logilink AC0111

Set 20 buc suruburi M6 pentru montare rack, Logilink AC0111

 (0 pareri)
    • Tip:Suruburi rack
Stoc limitat
26.70 LEI
Cititor de carduri USB-C 2.0 la micro SD pentru breloc, Logilink CR0039

Cititor de carduri USB-C 2.0 la micro SD pentru breloc, Logilink CR0039

 (0 pareri)
    • Tip:Extern
    • Interfata principala:USB 2.0-C
    • Conector :1 x USB-C tata, 1 x micro SD slot
    • Rata transfer de date:de pana la 480 Mbps
Stoc epuizat
27.00 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech