Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Lindy

Cablu HDMI activ 4K60Hz 7.5m Negru, Lindy L41016

Cablu HDMI activ 4K60Hz 7.5m Negru, Lindy L41016

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):7.5
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
306.10 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 75m, Lindy L46403

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 75m, Lindy L46403

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):75
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
305.90 LEI
Convertor digital Coax/SPDIF la analog jack 3.5mm cu amplificare, Lindy L70467

Convertor digital Coax/SPDIF la analog jack 3.5mm cu amplificare, Lindy L70467

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:S/PDIF - RCA
    • Conector 1:1 x TosLink (Fibra Optica/SPDIF), 1...
    • Conector 2:1 x jack 3.5mm
    • Suporta:Impedanta 16-32Ω
La comandă
298.50 LEI
Docking station USB 3.2 Type C la HDMI 4K30Hz/2 x USB-A/Card reader PD 100W 1.4m, Lindy L43326

Docking station USB 3.2 Type C la HDMI 4K30Hz/2 x USB-A/Card reader PD 100W 1.4m, Lindy L43326

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A
    • Conectori USB:2 x USB-A
    • Slot pentru card memorie:1 x slot SD
Stoc limitat
296.30 LEI
Switch HDMI / DisplayPort / VGA + audio la HDMI 4K@60Hz cu kit Table Grommet, Lindy L38282

Switch HDMI / DisplayPort / VGA + audio la HDMI 4K@60Hz cu kit Table Grommet, Lindy L38282

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Suporta 3D:Da
    • Carcasa:Metalica
La comandă
296.10 LEI
Mini docking station USB 3.1-C la HDMI, Gigabit + PD (Power Delivery), Lindy L43239

Mini docking station USB 3.1-C la HDMI, Gigabit + PD (Power Delivery), Lindy L43239

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A
    • Conectori USB:1 x USB-A
    • Rezolutie de pana la:3840 x 2160 @ 30 Hz
Stoc limitat
292.89 LEI
Cablu USB Type C la Displayport 4K60Hz cu HDR T-T 5m, Lindy L43305

Cablu USB Type C la Displayport 4K60Hz cu HDR T-T 5m, Lindy L43305

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB type C - Displayport
    • Conector 1:USB type C tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
290.71 LEI
Cablu DVI-D la Displayport T-T 5m Negru, Lindy L41979

Cablu DVI-D la Displayport T-T 5m Negru, Lindy L41979

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:DVI-D - Displayport
    • Conector 1:DVI-D 18+1 pini tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
289.80 LEI
Switch HDMI 3 porturi 4K@60Hz, Lindy L38232

Switch HDMI 3 porturi 4K@60Hz, Lindy L38232

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Numar porturi:3
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Alimentare suplimentara:Priza
Stoc limitat
288.90 LEI
Switch audio optic Toslink S/PDIF automat 4 porturi, Lindy L70437

Switch audio optic Toslink S/PDIF automat 4 porturi, Lindy L70437

 (0 pareri)
    • Tip Dispozitiv:Switch audio digital
    • Numar de porturi:4
    • Culoare:Negru
În stoc magazin
288.60 LEI
Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Gri 30m, Lindy L47271

Cablu de retea S/FTP cat 7 LSOH Gri 30m, Lindy L47271

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP
    • Categorie:6A cu cablu cat. 7
    • Lungime (m):30
    • Culoare:Gri
Stoc limitat
284.30 LEI
Prelungitor PDU 1U C14 la 12 prize C13 3m, Lindy L29995

Prelungitor PDU 1U C14 la 12 prize C13 3m, Lindy L29995

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:PDU
    • Protectie:Nu
    • Incarcare maxima (A - amper):10
    • Lungime cablu (m):3
În stoc magazin
281.30 LEI
Cablu Displayport 8K60Hz/4K120Hz UHD (DP certificat) v1.4 T-T 3m Gold Line, Lindy L36293

Cablu Displayport 8K60Hz/4K120Hz UHD (DP certificat) v1.4 T-T 3m Gold Line, Lindy L36293

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Gri
Stoc limitat
281.10 LEI
Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 5m T-T, Lindy L37864

Cablu HDMI UHD 4K60Hz Gold Line 5m T-T, Lindy L37864

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):5
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s.
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
276.90 LEI
Cablu Displayport Full HD T-T 15m Anthra Line, Lindy L36487

Cablu Displayport Full HD T-T 15m Anthra Line, Lindy L36487

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Antracit
În curând
275.50 LEI
Cablu activ USB 3.0 tip A la tip B T-T 10m, Lindy L43227

Cablu activ USB 3.0 tip A la tip B T-T 10m, Lindy L43227

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB A tata
    • Conector 2:USB tip B tata
    • Lungime (m):10
Stoc limitat
273.20 LEI
Cablu HDMI la Displayport cu alimentare USB T-T 5m Negru, Lindy L41428

Cablu HDMI la Displayport cu alimentare USB T-T 5m Negru, Lindy L41428

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - Displayport
    • Conector 1:HDMI tip A tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
266.41 LEI
Prelungitor PDU 1U orizontal 10 prize C13 3m, Lindy L29994

Prelungitor PDU 1U orizontal 10 prize C13 3m, Lindy L29994

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:PDU
    • Incarcare maxima (A - amper):10
    • Lungime cablu (m):3
    • Switch ON/OFF:Da
La comandă
264.60 LEI
Receiver audio Bluetooth 3.5mm & TosLink (Optic), Lindy L70445

Receiver audio Bluetooth 3.5mm & TosLink (Optic), Lindy L70445

 (0 pareri)
    • Chipset:CSR 8670
    • Standard Bluetooth:v 5.0
    • Tip:Receiver
În curând
260.21 LEI
Adaptor HDMI la Displayport 4K60Hz T-M Alb, Lindy L38303

Adaptor HDMI la Displayport 4K60Hz T-M Alb, Lindy L38303

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - Displayport
    • Conector 1:HDMI-A mama
    • Conector 2:DisplayPort tata
    • Culoare:Alb
Stoc limitat
258.80 LEI
Switch audio optic Toslink S/PDIF automat 2 porturi, Lindy L70436

Switch audio optic Toslink S/PDIF automat 2 porturi, Lindy L70436

 (0 pareri)
    • Tip Dispozitiv:Switch audio digital
    • Numar de porturi:2
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
252.60 LEI
Cablu HDMI la Displayport cu alimentare USB T-T 3m Negru, Lindy L41427

Cablu HDMI la Displayport cu alimentare USB T-T 3m Negru, Lindy L41427

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI - Displayport
    • Conector 1:HDMI tip A tata
    • Conector 2:Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
251.40 LEI
HUB USB 3.2 Gen2 type C la 2 x USB-A + 2 x USB type C 100W(20V/5A), Lindy L43334

HUB USB 3.2 Gen2 type C la 2 x USB-A + 2 x USB type C 100W(20V/5A), Lindy L43334

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1)
    • Numar porturi USB:4
    • Dimensiuni:110,5 x 34,7 x 12,1 mm
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
250.80 LEI
Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 15m, Lindy L46315

Cablu fibra optica duplex Multimode LC - LC OM5 verde 15m, Lindy L46315

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):15
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
În stoc magazin
248.70 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Roline
  • Value
  • Lindy
  • Gembird
  • LogiLink
  • Goobay
  • InLine
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • Kingston
  • A4TECH
  • DeepCool
  • Genius
  • ENERGIZER
  • Logitech