Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Lindy

Priza montare birou Multiport (conferinta), Lindy L38269

Priza montare birou Multiport (conferinta), Lindy L38269

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Numar porturi:3
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Suporta:HDCP 2.2
La comandă
1694.70 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 20m, Lindy L38481

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 20m, Lindy L38481

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1665.50 LEI
Priza birou Multi Audio Video la HDMI, Lindy L38270

Priza birou Multi Audio Video la HDMI, Lindy L38270

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Priza perete
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:HDMI A mama, Mini DisplayPort mama,...
    • Conector 2:HDMI A mama, RJ45 Ethernet mama...
La comandă
1580.40 LEI
Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 30m, Lindy L38492

Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 30m, Lindy L38492

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1569.90 LEI
Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 10m, Lindy L38480

Cablu Mini Displayport v1.4 8K60Hz/4K120Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori Displayport detasabili T-T 10m, Lindy L38480

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:Mini Displayport tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1510.50 LEI
Cablu hybrid USB 3.2 Gen1 type C 4K30Hz/60W T-T 10m, Lindy L43333

Cablu hybrid USB 3.2 Gen1 type C 4K30Hz/60W T-T 10m, Lindy L43333

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):10
La comandă
1439.90 LEI
Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 20m, Lindy L38491

Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 20m, Lindy L38491

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
1373.50 LEI
Cablu audio video Fibra Optica Hybrid USB-C T-T 30m, Lindy L38505

Cablu audio video Fibra Optica Hybrid USB-C T-T 30m, Lindy L38505

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB type C
    • Conector 1:USB type C tata
    • Conector 2:USB type C tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1348.00 LEI
Multiplicator Displayport v1.2 la 4 x HDMI cu Video Wall Processor MST/SST, Lindy L38418

Multiplicator Displayport v1.2 la 4 x HDMI cu Video Wall Processor MST/SST, Lindy L38418

 (0 pareri)
    • Interfata:Displayport - HDMI
    • Porturi intrare:1 x DisplayPort mama
    • Porturi iesire:4 x HDMI-A mama
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160
În stoc magazin
1304.80 LEI
Cablu micro HDMI v2.0 4K60Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori HDMI, DVI detasabili T-T 30m, Lindy L38322

Cablu micro HDMI v2.0 4K60Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori HDMI, DVI detasabili T-T 30m, Lindy L38322

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI D ( micro HDMI )
    • Lungime (m):30
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s.
    • Ecranat:Da
La comandă
1278.20 LEI
Splitter Extender 50m Cat.6 4 Port HDMI & IR with Loop Out, Lindy L38155

Splitter Extender 50m Cat.6 4 Port HDMI & IR with Loop Out, Lindy L38155

 (0 pareri)
    • Device:Multiplicator/Splitter
    • Numar porturi:4
    • Rezolutie maxima:1920 x 1080 @ 60Hz
    • Alimentare suplimentara:Priza
La comandă
1182.10 LEI
Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 10m, Lindy L38490

Cablu Fibra Optica Hybrid Displayport la HDMI 4K@60Hz T-T 10m, Lindy L38490

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Displayport - HDMI
    • Conector 1:Displayport tata
    • Conector 2:HDMI tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1177.20 LEI
Switch KVM 2 porturi DisplayPort 1.2, USB 2.0 & Audio, Lindy L39304

Switch KVM 2 porturi DisplayPort 1.2, USB 2.0 & Audio, Lindy L39304

 (0 pareri)
    • Numar porturi:2
    • Rezolutie video:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Carcasa:Metalica
    • Alimentare:1 x DC jack mama
La comandă
1170.50 LEI
Priza multiport pentru prezentare, Lindy L38268

Priza multiport pentru prezentare, Lindy L38268

 (0 pareri)
    • Device:Switch
    • Numar porturi:3
    • Rezolutie maxima:3840 x 2160 @ 60 Hz
    • Suporta:HDCP 2.2
La comandă
1162.00 LEI
Docking station DST-Pro 100 USB type C la DisplayPort/2 x HDMI 4K60Hz + Gigabit + PD 100W, Lindy L43351

Docking station DST-Pro 100 USB type C la DisplayPort/2 x HDMI 4K60Hz + Gigabit + PD 100W, Lindy L43351

 (0 pareri)
    • Conector principal:USB-C
    • Conectori video:2 x HDMI-A, 1 x Displayport
    • Conectori USB:4 x USB-A, 2 x USB-C
    • Conectori audio:2 x jack 3.5mm, 1 x Toslink S/PDIF
Stoc limitat
1161.09 LEI
Cablu micro HDMI v2.0 4K60Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori HDMI, DVI detasabili T-T 20m, Lindy L38321

Cablu micro HDMI v2.0 4K60Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori HDMI, DVI detasabili T-T 20m, Lindy L38321

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI D ( micro HDMI )
    • Lungime (m):20
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s.
    • Ecranat:Da
La comandă
1123.50 LEI
Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982

Cablu fibra optica MPO 50/125µm OM3 Method A LSOH 30m, Lindy L46982

 (0 pareri)
    • Conectori:MPO - MPO
    • Lungime (m):30
    • Sectiune cablu:50/125µm
    • Sectiune:OM3
La comandă
1086.70 LEI
Patch panel modular 19" 1U cat 6A cu 24 x RJ45 STP Keystone, Lindy L25894

Patch panel modular 19" 1U cat 6A cu 24 x RJ45 STP Keystone, Lindy L25894

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:Keystone
    • Numar porturi:24
    • Categorie:6A
    • Model cabinet:19"
La comandă
1059.30 LEI
Cablu audio video Fibra Optica Hybrid USB-C T-T 15m, Lindy L38503

Cablu audio video Fibra Optica Hybrid USB-C T-T 15m, Lindy L38503

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:USB type C
    • Conector 1:USB type C tata
    • Conector 2:USB type C tata
    • Culoare:Negru
La comandă
1058.40 LEI
Cablu micro HDMI v2.0 4K60Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori HDMI, DVI detasabili T-T 10m, Lindy L38320

Cablu micro HDMI v2.0 4K60Hz Fibra optica Hybrid HDR - conectori HDMI, DVI detasabili T-T 10m, Lindy L38320

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI D ( micro HDMI )
    • Lungime (m):10
    • Rata transfer de date:de pana la 18 Gb/s.
    • Ecranat:Da
La comandă
968.40 LEI
PDU vertical Commando plug la 22 porturi (6 x IEC C19 + 16 x IEC C13) 3m 32A, Lindy L29989

PDU vertical Commando plug la 22 porturi (6 x IEC C19 + 16 x IEC C13) 3m 32A, Lindy L29989

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:PDU
    • Protectie:Da
    • Incarcare maxima (A - amper):32
    • Lungime cablu (m):3
În stoc magazin
936.99 LEI
Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 200m, Lindy L46406

Cablu fibra optica LC-LC OM3 Duplex Multimode 200m, Lindy L46406

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):200
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
Stoc limitat
935.99 LEI
Matrice HDMI 2.0 4K UHD 6x2 cu PiP, Lindy L38148
Livrare gratuita

Matrice HDMI 2.0 4K UHD 6x2 cu PiP, Lindy L38148

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI
    • Numar porturi:6 x 2
    • Rezolutie de pana la:4K2K@60Hz
    • Distanta maxima:20m
La comandă
934.20 LEI
Docking station USB 3.2 Type C la HDMI/Displayport 4K60Hz MST/RJ45/USB-A/USB-C/3.5mm/PD 100W, Lindy L43202

Docking station USB 3.2 Type C la HDMI/Displayport 4K60Hz MST/RJ45/USB-A/USB-C/3.5mm/PD 100W, Lindy L43202

 (0 pareri)
    • Conector principal:2 x USB-C
    • Conectori video:1 x HDMI-A, 1 x Displayport
    • Conectori USB:3 x USB-A, 3 x USB-C
    • Conectori audio:1 x jack 3.5 mm 3 pini
Stoc limitat
923.90 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech