Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Delock

Cablu de date si incarcare USB Type-C la Lightning MFI Blue 1m, Delock 85416

Cablu de date si incarcare USB Type-C la Lightning MFI Blue 1m, Delock 85416

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:Apple Lightning cu 8 pini
    • Lungime (m):1
Stoc limitat
91.30 LEI
Adaptor USB-C la HDMI (DP Alt Mode) 4K 60Hz T-M, Delock 62978

Adaptor USB-C la HDMI (DP Alt Mode) 4K 60Hz T-M, Delock 62978

 (2 pareri)
    • Tip conexiune:USB-C > HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:HDMI mama
În stoc magazin
91.30 LEI
Cablu Ultra High Speed HDMI 8K60Hz/4K240Hz T-T 1.5m Negru, Delock 85728

Cablu Ultra High Speed HDMI 8K60Hz/4K240Hz T-T 1.5m Negru, Delock 85728

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):1.5
    • Rata transfer de date:de pana la 48 Gbps
    • Ecranat:Da
În stoc magazin
91.30 LEI
Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

Cablu fibra optica LC - LC Multimode OM3 Uniboot 10m, Delock 85131

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):10
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
La comandă
91.80 LEI
Cablu USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps) Tip C la tip C T-T 2m 3A E-Marker, Delock 83668

Cablu USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps) Tip C la tip C T-T 2m 3A E-Marker, Delock 83668

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:USB tip C tata
    • Lungime (m):2
Stoc limitat
92.09 LEI
Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

Cablu fibra optica LC- LC Multi-mode OM3 5m, Delock 86561

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):5
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
La comandă
92.20 LEI
Cablu de retea RJ45 Cat.8.1 S/FTP 1m (GHMT certificat), Delock 86581

Cablu de retea RJ45 Cat.8.1 S/FTP 1m (GHMT certificat), Delock 86581

 (0 pareri)
    • Tip ecranaj:SFTP (PiMF)
    • Categorie:8.1
    • Lungime (m):1
    • Culoare:Galben
În curând
92.20 LEI
Protectie pentru retea RJ45 la supratensiune Gigabit 6 kV, Delock 62619

Protectie pentru retea RJ45 la supratensiune Gigabit 6 kV, Delock 62619

 (0 pareri)
    • Tip accesorii:Surge Protector
    • Material:Plastic
    • Tip conectori:RJ 45
În curând
92.20 LEI
Microfon Omni-Directional pentru Smartphone / Tableta flexibil cu jack stereo 3.5mm, Delock 65872

Microfon Omni-Directional pentru Smartphone / Tableta flexibil cu jack stereo 3.5mm, Delock 65872

 (0 pareri)
    • Directivitate:Omnidirectional
    • Sensibilitate:-32 dB +/- 3 dB
    • Interval frecventa:100 Hz - 13 kHz
    • Tip:Condenser
Stoc limitat
92.50 LEI
Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

Cablu fibra optica Multimode LC-LC OM4 Uniboot 5m, Delock 85135

 (0 pareri)
    • Conectori:LC - LC
    • Lungime (m):5
    • Tip cablu:Duplex Multimode
    • Sectiune cablu:50/125µm
La comandă
92.50 LEI
Adaptor USB 3.0 la SATA III pentru HDD 2.5" cu carcasa protectie 15cm, Delock 62742

Adaptor USB 3.0 la SATA III pentru HDD 2.5" cu carcasa protectie 15cm, Delock 62742

 (5 pareri)
    • Grupa:USB - SATA/eSATA/IDE
    • Conector 1:USB-A tata
    • Conector 2:1 x 22 pini SATA 6 Gb/s mama
    • Rata transfer date pana la:USB 3.0 de pana la 5 Gb/s / SATA de...
În stoc magazin
92.50 LEI
Adaptor mini Displayport 1.2 la HDMI T-M 4K pasiv negru, Delock 65583

Adaptor mini Displayport 1.2 la HDMI T-M 4K pasiv negru, Delock 65583

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - HDMI
    • Conector 1:mini Displayport 20 pini tata
    • Conector 2:HDMI 19 pini mama
    • Culoare:Negru
La comandă
92.50 LEI
Cititor de carduri 2.5" SATA pentru carduri de memorie CFast, Delock 91753

Cititor de carduri 2.5" SATA pentru carduri de memorie CFast, Delock 91753

 (0 pareri)
    • Tip:Intern
    • Interfata principala:SATA
    • Suporta:CFast tip I / II
    • Conector :1 x SATA 6 Gb/s 22 pini - 1 x CFast slot
Stoc limitat
92.50 LEI
Cablu DVI-D Dual Link 24+1pini ecranat 3m, Delock 84346

Cablu DVI-D Dual Link 24+1pini ecranat 3m, Delock 84346

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:DVI-D Dual Link 24+1
    • Lungime (m):3
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
92.70 LEI
Cablu USB la paralel 25 pini 0.8m, Delock 61330

Cablu USB la paralel 25 pini 0.8m, Delock 61330

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Paralel DB25
    • Conector 1:USB tip A tata
    • Conector 2:DB25 Paralel 25pini mama
    • Lungime:82 cm
În curând
92.70 LEI
Cablu mini Displayport 1.1 la DVI 24+1 pini T-T 3m Negru, Delock 83990

Cablu mini Displayport 1.1 la DVI 24+1 pini T-T 3m Negru, Delock 83990

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Mini Displayport - DVI
    • Conector 1:Mini Displayport tata
    • Conector 2:DVI-D (Dual Link) 24+1 pini tata
    • Culoare:Negru
La comandă
92.80 LEI
Cablu DVI-D Dual Link 24+1 pini T-T 5m, Delock 83192

Cablu DVI-D Dual Link 24+1 pini T-T 5m, Delock 83192

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:DVI-D Dual Link 24+1
    • Lungime (m):5
    • Rata transfer de date:de pana la 7.92 Gb/s
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
93.11 LEI
Switch audio jack stereo 3.5mm manual bidirectional, Delock 87699

Switch audio jack stereo 3.5mm manual bidirectional, Delock 87699

 (5 pareri)
    • Tip Dispozitiv:Switch analogic
    • Numar de porturi:2
    • Alimentare suplimentara:Nu
    • Dimensiuni:112 x 68 x 29 mm
În curând
93.20 LEI
Adaptor USB la Serial RS-485 DB9 cu protectie 15 kV ESD, Delock 66283

Adaptor USB la Serial RS-485 DB9 cu protectie 15 kV ESD, Delock 66283

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Serial RS-422/485
    • Conector 1:USB tip A tata
    • Conector 2:1 x serial RS-485 DB9 tata
    • Model chipset:FT232
În stoc magazin
93.20 LEI
Cablu HDMI Premium 4K 19T-19T 5m, Delock 82739

Cablu HDMI Premium 4K 19T-19T 5m, Delock 82739

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI A (standard)
    • Lungime (m):5
    • Rata transfer de date:de pana la 10.2 GBit/s
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
93.20 LEI
Adaptor USB-C la Serial DB9 RS-232 FTDI, Delock 63908

Adaptor USB-C la Serial DB9 RS-232 FTDI, Delock 63908

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Serial RS-232
    • Conector 1:USB tip C tata
    • Conector 2:1 x DB-9 tata
    • Model chipset:FT232RL
Stoc limitat
93.20 LEI
Cablu DVI-D Dual Link 24+1pini ecranat Premium 2m, Delock 84345

Cablu DVI-D Dual Link 24+1pini ecranat Premium 2m, Delock 84345

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:DVI-D Dual Link 24+1
    • Lungime (m):2
    • Rata transfer de date:de pana la 7.44 Gb/s
    • Ecranat:Da
Stoc limitat
93.30 LEI
Adaptor USB la Serial RS-232 DB9 FTDI, Delock 66282

Adaptor USB la Serial RS-232 DB9 FTDI, Delock 66282

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Serial RS-232
    • Conector 1:USB tip A tata
    • Conector 2:Serial RS-232
    • Model chipset:FT232
Stoc limitat
93.50 LEI
Adaptor HDMI T-M EDID Emulator, Delock 63320

Adaptor HDMI T-M EDID Emulator, Delock 63320

 (1 pareri)
    • Tip conexiune:HDMI
    • Standard HDMI:Tip A
    • Conector 1:1 x HDMI-A 19 pini tata
    • Conector 2:1 x HDMI-A 19 pini mama
În curând
93.50 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • Lindy
  • Gembird
  • InLine
  • LogiLink
  • Goobay
  • TP-Link
  • ATEN
  • Nedis
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Kingston
  • DeepCool
  • ENERGIZER
  • Genius
  • Logitech