Fii la curent cu promotiile noastre

Fii la curent cu promotiile noastre

Aboneaza-te la newsletter-ul nostru si vei fi la curent cu noutatile, promotiile si ofertele speciale.


sau Nu ma intereseaza
Comparator
Compara

Categorii

Delock

Cablu de alimentare ventilator 3 pini T-M Reduction of rotation speed, Delock 83656

Cablu de alimentare ventilator 3 pini T-M Reduction of rotation speed, Delock 83656

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Ventilator 3 pini
    • Conector 2:Ventilator 3 pini mama
    • Lungime (m):0.08
    • Conector 1:Ventilator 3 pini tata
În stoc magazin
15.51 LEI
Garnitura de etansare a cablului PG16 cu protectie uzura Negru, Delock 60347

Garnitura de etansare a cablului PG16 cu protectie uzura Negru, Delock 60347

 (0 pareri)
    • Dimensiunea firului:PG16
    • Numar cabluri:1
    • Diametru cablu (mm):10 - 14
    • Culoare:Negru
La comandă
15.51 LEI
Cablu SATA III 6 Gb/s drept/drept Rosu 20cm, Delock 82675

Cablu SATA III 6 Gb/s drept/drept Rosu 20cm, Delock 82675

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:SATA
    • Conector 1:SATA 7pini mama
    • Conector 2:SATA 7pini mama
    • Lungime (m):0.2
În stoc magazin
15.60 LEI
Cablu SATA III 6 Gb/s sus - jos cu fixare 70cm, Delock 82822

Cablu SATA III 6 Gb/s sus - jos cu fixare 70cm, Delock 82822

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:SATA
    • Conector 1:SATA 7pini mama
    • Conector 2:SATA 7pini mama
    • Lungime (m):0.7
Stoc limitat
15.60 LEI
Cablu USB la micro USB-B 2.0 0.5m transparent, Delock 83897

Cablu USB la micro USB-B 2.0 0.5m transparent, Delock 83897

 (0 pareri)
    • Tip USB:USB 2.0
    • Conector 1:micro USB B tata
    • Conector 2:USB A tata
    • Lungime (m):0.5
În curând
15.60 LEI
Set 10 bucati distantatoare pentru SSD M.2/PCB Negru, Delock 60190

Set 10 bucati distantatoare pentru SSD M.2/PCB Negru, Delock 60190

 (0 pareri)
    • Tip dispozitiv:Suruburi / Distantiere
    • Pentru:SSD M.2
    • Utilizare suruburi/distantiere:SSD M.2
Stoc limitat
15.70 LEI
Set 10 buc bride din otel inoxidabil L 300 x W 4.6 mm Galben, Delock 18786

Set 10 buc bride din otel inoxidabil L 300 x W 4.6 mm Galben, Delock 18786

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Bride / soricei / fasete
    • Culoare:Galben
    • Latime:4.6 mm
    • Lungime bride/cureluse (cm):30
La comandă
15.70 LEI
Set 10 bucati suport cu adeziv pentru cablu flat/plat, Delock 60182

Set 10 bucati suport cu adeziv pentru cablu flat/plat, Delock 60182

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Clips fixare cablu
    • Culoare:Transparent
Stoc limitat
15.70 LEI
Garnitura de etansare a cablului PG7 unghi 90 grade Negru, Delock 60292

Garnitura de etansare a cablului PG7 unghi 90 grade Negru, Delock 60292

 (0 pareri)
    • Dimensiunea firului:PG7
    • Numar cabluri:1
    • Diametru cablu (mm):3 - 6.5
    • Culoare:Negru
La comandă
15.70 LEI
Cablu SATA III 6 Gb/s unghi jos/jos Bleu 10cm, Delock 85094

Cablu SATA III 6 Gb/s unghi jos/jos Bleu 10cm, Delock 85094

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:SATA
    • Conector 1:SATA 7pini mama
    • Conector 2:SATA 7pini mama
    • Lungime (m):0.1
În stoc magazin
15.70 LEI
Set 10 buc bride din otel inoxidabil L 300 x W 4.6 mm Rosu, Delock 18778

Set 10 buc bride din otel inoxidabil L 300 x W 4.6 mm Rosu, Delock 18778

 (0 pareri)
    • Tip periferica:Bride / soricei / fasete
    • Culoare:Rosu
    • Latime:4.6 mm
    • Lungime bride/cureluse (cm):30
La comandă
15.70 LEI
Cablu de alimentare SATA 15 pini la 2 x SATA drept + 2 x SATA unghi jos 50cm, Delock 60152

Cablu de alimentare SATA 15 pini la 2 x SATA drept + 2 x SATA unghi jos 50cm, Delock 60152

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:SATA 15 pini
    • Conector 2:4 x SATA 15 pini
    • Lungime (m):0.5
    • Conector 1:SATA 15 pini tata
În curând
15.70 LEI
Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM3 M-M Light Blue, Delock 85994

Set 4 buc cupla fibra optica SC Simplex la SC Simplex Multi-mode OM3 M-M Light Blue, Delock 85994

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode OM3
    • Tip port:SC
    • Material:Plastic
La comandă
15.70 LEI
Cablu prelungitor alimentare intern P4 T-M, Delock 82428

Cablu prelungitor alimentare intern P4 T-M, Delock 82428

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:P4 / 4 pini
    • Conector 2:4 pini mama
    • Lungime (m):0.15
    • Conector 1:4 pini tata
În stoc magazin
15.70 LEI
Cupla fibra optica ST Simplex M-M metalica, Delock 86835

Cupla fibra optica ST Simplex M-M metalica, Delock 86835

 (0 pareri)
    • Tip accesoriu:Keystone / cupla
    • Tip fibră:Multi mode
    • Tip port:ST
La comandă
15.70 LEI
Cablu prelungitor audio jack 3.5mm 0.5m Negru, Delock 83762

Cablu prelungitor audio jack 3.5mm 0.5m Negru, Delock 83762

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Jack 3.5mm
    • Conector 1:Jack 3.5mm stereo tata
    • Conector 2:Jack 3.5mm stereo mama
    • Culoare:Negru
Stoc limitat
15.70 LEI
Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Verde, Delock 86512

Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Verde, Delock 86512

 (0 pareri)
    • Tip:Protectie impotriva prafului
    • Culoare:Verde
    • Protectie conector:RJ 45
În stoc magazin
15.70 LEI
Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Rosu, Delock 86510

Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Rosu, Delock 86510

 (0 pareri)
    • Tip:Protectie impotriva prafului
    • Culoare:Rosu
    • Protectie conector:RJ 45
În stoc magazin
15.70 LEI
Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Gri, Delock 86508

Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Gri, Delock 86508

 (1 pareri)
    • Tip:Protectie impotriva prafului
    • Culoare:Gri
    • Protectie conector:RJ 45
În stoc magazin
15.70 LEI
Cablu Stereo jack 3.5 mm 4 pini la jack 2.5 mm 3 pini unghi T-M, Delock 65673

Cablu Stereo jack 3.5 mm 4 pini la jack 2.5 mm 3 pini unghi T-M, Delock 65673

 (0 pareri)
    • Tip conexiune:Jack
    • Conector 1:Jack stereo 3.5mm tata 4 pini
    • Conector 2:jack stereo 2.5 mm 3 pini mama
    • Conectori auriti:Da
În stoc magazin
15.70 LEI
Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Galben, Delock 86511

Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Galben, Delock 86511

 (0 pareri)
    • Tip:Protectie impotriva prafului
    • Culoare:Galben
    • Protectie conector:RJ 45
Stoc limitat
15.70 LEI
Cablu alimentare placa PCI Express 6 pini, Delock 82315

Cablu alimentare placa PCI Express 6 pini, Delock 82315

 (2 pareri)
    • Tip conexiune:PCI Express 6 pini
    • Conector 2:2 x Molex 3 pini tata
    • Lungime (m):0.15
    • Conector 1:PCI Express 6 pini
În stoc magazin
15.70 LEI
Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Albastru, Delock 86509

Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Albastru, Delock 86509

 (0 pareri)
    • Tip:Protectie impotriva prafului
    • Culoare:Albastru
    • Protectie conector:RJ 45
În stoc magazin
15.70 LEI
Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Albe, Delock 86507

Set 10 buc protectie impotriva prafului pentru RJ45 Albe, Delock 86507

 (0 pareri)
    • Tip:Protectie impotriva prafului
    • Culoare:Alb
    • Protectie conector:RJ 45
În stoc magazin
15.70 LEI

Producatori

  • MYCON
  • Delock
  • Value
  • Roline
  • InLine
  • Gembird
  • Lindy
  • Goobay
  • LogiLink
  • TP-Link
  • Nedis
  • ATEN
  • Akyga
  • HICON
  • A-Data
  • A4TECH
  • Genius
  • Kingston
  • ENERGIZER
  • Bachmann